• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ISIS publikon një tjetër video, u presin kokën tre burrave

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL


ISIS ka publikuar një video të re, ku u priten kokat tre burrave irakianë, të cilët akuzohen për spiunazh. Në videon 5 minutëshe shfaqen tre burra të veshur me portokalli dhe me duar të lidhura pas shpine.Të tre “spiunët” janë të lidhur nga një xhelat i ISIS, të cilët kanë hipur mbi kuaj dhe po i çojnë ata drejt ekzekutimit. Burrat irakianë janë të lidhur me një zinxhir.Në video dëgjohet zëri i një burri, i cili i fajëson ata për sulmet ajrore që janë kryer ndaj Shtetit Islamik ISIS gjatë javëve të fundit.
g.shqip
 
Top