Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Edhe mund te jet e mundur, Por nuk besoj qe ka qen dicka e organizuar nga vet amerikanet sepse vdiqen shum njerez te pafajshem.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Edhe mund te jet e mundur, Por nuk besoj qe ka qen dicka e organizuar nga vet amerikanet sepse vdiqen shum njerez te pafajshem.

Jo nga amerikanet,por nga cifutet
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Jo nga amerikanet,por nga cifutet

Se kuptoj pse nuk e nxjerrin ne shesh te verteten? Do te thot qe ne kete gje ka dor dhe amerika prandaj thash.
 

ZHIGO

...
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

po edhe ça?

ilir meta , doli dhe tha: "nuk isha un , ishte montazheri"
 

LoSsT

VIP
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Akoma diskutohet kjo teme, kerkoni neper youtube se ke video sa te duash qe vete amerikanet thone se ai ishte veprim brenda per brenda amerikes.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Te gjith i meshojn asaj "Amerika e beri vete"!
Po na e thoni pra pse e beri?

E beri per politiken e re qe po fillonte G.W.Bush,ne sherbim te gjith industrive ortake te industrive te tij per armatime... E ben dhe per te vazhduar pushtimin e vendeve Arabe duke filluar nga Iraku qe i del nafta ne siperfaqje vete pa shum kosto per te derguar inxhinier dhe per ti paguar shtrenjt. Sh.B.A do vazhdoj me kete politike tani ne vendet Arabe,deri sa te behen te gjitha "Demokrate" si Sh.B.A... Muammari iku,Hosni ka ngel ne karroce... Bashari po e terheq litarin por do ja kepusi Jolly (ISRAEL).
 
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

terroristet muslimane :d :d :d

Keshtu i kane manipuluar njerezit mendjelehte ne gjithe Boten ! Per fate te keq edhe ti je prej tyre , sa te kam pare ne shkrimet e tua qe ke per Fene Islame dhe terroristet !

Shpresoj , se tani e ke mesuar kush jane ''Terroristet'' , dhe nuk ben qe te besojm se cfare na servojne ''mediat-masonike''.
 

cent

...Lontano
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Keshtu i kane manipuluar njerezit mendjelehte ne gjithe Boten ! Per fate te keq edhe ti je prej tyre , sa te kam pare ne shkrimet e tua qe ke per Fene Islame dhe terroristet !

Shpresoj , se tani e ke mesuar kush jane ''Terroristet'' , dhe nuk ben qe te besojm se cfare na servojne ''mediat-masonike''.

Un e di kush jan terroristet qe nga sinonimi qe i kan vendos dhe kete e thot e gjith bota sesa kafsher dhe vrases mizor jan ;) ;)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Askush nuk e din te verteten, Dhe nuk do dali asnjeher, Te mendosh qe ka qen dicka e pergatitur nga vet amerika esht e pabesueshme. :mah:
 
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Askush nuk e din te verteten, Dhe nuk do dali asnjeher, Te mendosh qe ka qen dicka e pergatitur nga vet amerika esht e pabesueshme. :mah:

Bjondi ne shek.21 po jetojm ! Jo gjithcka na servohet para ekraneve televizive duhet besuar .
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Un e di kush jan terroristet qe nga sinonimi qe i kan vendos dhe kete e thot e gjith bota sesa kafsher dhe vrases mizor jan ;) ;)

Sa hapur e shpreh nganjeher ket urrejtjen ndaj fese muslimane :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Sa hapur e shpreh nganjeher ket urrejtjen ndaj fese muslimane :)

Pikerisht un sjam kundra fes myslimane, un jam kundra TERRORISTEVE qe vrasin njerez te pafajshem,hedhin ne ere veten pa pik sensi :D ,po ashtu jam kunder TERRORISTEVE ne idera dhe ne shkrimet e tyre e tregojn cdo here ;) :D
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Pikerisht un sjam kundra fes myslimane, un jam kundra TERRORISTEVE qe vrasin njerez te pafajshem,hedhin ne ere veten pa pik sensi :D :D

Epo ktu qendron prob sepse njerez te till nuk hyjne te asnje fe, Asgje nuk vlen me shum se jeta...
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

terroristet muslimane :d :d :d

Shif jetojm ne nje bote qe terrorizmit nuk i dihet as feja dhe as fytyra ...
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Pikerisht un sjam kundra fes myslimane, un jam kundra TERRORISTEVE qe vrasin njerez te pafajshem,hedhin ne ere veten pa pik sensi :D ,po ashtu jam kunder TERRORISTEVE ne idera dhe ne shkrimet e tyre e tregojn cdo here ;) :D

pse ngaterohesh nganjeher me fjalet e tua lol lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Shif jetojm ne nje bote qe terrorizmit nuk i dihet as feja dhe as fytyra ...

Si jo ? Para se te hedhi ne ere ndertesen,veten apo te vrasi dike ben ALLAHU EKBER...dhe kjo thenie esht e islamit ;) Nejse
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Si jo ? Para se te hedhi ne ere ndertesen,veten apo te vrasi dike ben ALLAHU EKBER...dhe kjo thenie esht e islamit ;) Nejse

Mos shiko shume filma me terrorista se jan me teper fantazi :p :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Mos shiko shume filma me terrorista se jan me teper fantazi :p :p

Nuk shikoj filma me keta un jo se me hapin barkun, por jan shum video dhe informacione ne lidhje me kete gje
Ps,nejse se po e zgjasim kot,dhe jemi jasht teme.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Si jo ? Para se te hedhi ne ere ndertesen,veten apo te vrasi dike ben ALLAHU EKBER...dhe kjo thenie esht e islamit ;) Nejse

Po ne Irlande andej qe hudhen ne ere, i bie se jane te krishteret ashtu !? Mos e gjyko asnje besim fetar ne baze te veprave te tyre, por ne baze te burimeve ku ato besime bazohen.
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VI

Pikerisht un sjam kundra fes myslimane, un jam kundra TERRORISTEVE qe vrasin njerez te pafajshem,hedhin ne ere veten pa pik sensi :D ,po ashtu jam kunder TERRORISTEVE ne idera dhe ne shkrimet e tyre e tregojn cdo here ;) :D


Ti djalë i mirë që po të duket vetja se i din të gjitha,
a ki mundësi me na tregu këta terrorista që ti po i quan,
përse ekzistojnë, cilat janë synimet e tyre apo dëshirat,
apo ndoshta ti po mendon se ata për pikë të qejfit
e kanë hobi të hudhen në ajër, thjesht nuk janë njërëz
dhe nuk iu dhimbset jeta?

Kjo pyetje nuk është pohim se kullat ata i kanë rrëzuar,
por se është e vërtetë se ekziston armiqësi mes amerikanëve
dhe botës arabe, dhe sa i pëket amerikës, besoj se muslimanët
aspak nuk dë të ishin kursyer që ti sjellin dëme sa më të mëdha!

Por, pyetja është se pse ekziston kjo armiqësi?
Besoj se nuk mendon se prej dashnisë së madhe!?!?
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Po mire mor vlla , ja po ua besojme kete teori , por nje pytje e vogel del vetvetiu . Pse valle u dashka nje masaker e tille ne popullin e vete , nje vetvrasje per te justifikuar nje lufte te llogjikshme kunder terrorizmit !!!!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Po mire mor vlla , ja po ua besojme kete teori , por nje pytje e vogel del vetvetiu . Pse valle u dashka nje masaker e tille ne popullin e vete , nje vetvrasje per te justifikuar nje lufte te llogjikshme kunder terrorizmit !!!!!

Sepse elites (masoneve) nuk u intereson nr i viktimave dhe prejardhja e tyre. Eliminojne cdo gje qe u del perpara, si shibel ne sy, madje edhe nese bejne prova ne civil.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Po mire mor vlla , ja po ua besojme kete teori , por nje pytje e vogel del vetvetiu . Pse valle u dashka nje masaker e tille ne popullin e vete , nje vetvrasje per te justifikuar nje lufte te llogjikshme kunder terrorizmit !!!!!

po kjo eshte lehte per ty kuptuar o i nderuar si pastaj e asaj qe ndodhi me kullat binjake na dul ne sken "terrorizmi" e ky si pretekst per te fillu luftrat ne boten arabe duke fillu nga afganistani e rend tani.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Po mire mor vlla , ja po ua besojme kete teori , por nje pytje e vogel del vetvetiu . Pse valle u dashka nje masaker e tille ne popullin e vete , nje vetvrasje per te justifikuar nje lufte te llogjikshme kunder terrorizmit !!!!!

Une mendoj se eshte cdo gje konflikt interesi...Bota islame zoteron arin e zi ..kshu qe amerika do kapet diku se sben ...Duke pare qe racizmi kunder botes islame cdo e dite e rritet ateher eshte me shume e besushme tek njerzit se ato krime jan bere nga ata.
 
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

C'do gje ngelet thjesht hipoteza te pabazuara ne fakte ...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

C'do gje ngelet thjesht hipoteza te pabazuara ne fakte ...

Nuk e di ncilen bote po jeton sincerisht te them
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Si jo ? Para se te hedhi ne ere ndertesen,veten apo te vrasi dike ben ALLAHU EKBER...dhe kjo thenie esht e islamit ;) Nejse

Qudi ! pasi qe po e dishe me saktesi qe bejne Allahu Ekber kur e hedhin veten ne ere ! dhe ti ende je gjallll !!!!!!!!!!!! mos je gje GOGOLI ! sepse ska mundesi ndryshe ta dish me saktesi qe thojne ALLAHU EKBER vetem nese ke qene prezent ?
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Ja E Verteta E 11 Shatorit Kjo Video U Bllokua Nga Qeveria Amerikane (VIDEO)

Po mire mor vlla , ja po ua besojme kete teori , por nje pytje e vogel del vetvetiu . Pse valle u dashka nje masaker e tille ne popullin e vete , nje vetvrasje per te justifikuar nje lufte te llogjikshme kunder terrorizmit !!!!!

Po deri ne ate moment nuk kishte ndonje " lufte te logjikshme kunder terrorizmit" ! sepse nuk ishte "terrorizmi" ne numer te madh sic po thojn tani ! e nuk kishin si te shkonin ne lindje pa pas "terroriste" pa pas "al kaida" pa pas "bin laden" !! kaq zor te kuptohet ! :D
 
Top