• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja Ministritë që ka marrë Partia Demokratike dhe postet e tjera

legjenda

Tetova
ثshtë zbardhur marrëveshja mes Ramës dhe Bashës e arritur sot në orët e para të mëngjesit. Duket se opozita do të marrë një sërë postesh të rëndësishme në atë që cilësohet si qeveri “besimi”.
Kështu, sipas marrëveshjes, tashmë zyrtare, opozita merr postin e Zv/kryeministrit, që deri tani mbahet nga Niko Peleshi.
Ndërkohë, opozita pritet të vendosë edhe për ministrin e Brendshëm, atë të Arsimit, Shëndetësisë, Financave, Mirëqenies sociale dhe atë të drejtësisë.
Sa i përket drejtorive, opozita do të emërojë edhe drejtorin e OSHEE-së, atë të Aluiznit, të Hipotekës, Burgjeve dhe AZHBR-së.
Po ashtu, opozita propozon edhe kryetarin e KQZ-së dhe avokatin e popullit.
http://shqiperiaime.al
 
Top