• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ja pse bëra seks me profesorin

Zana1

Braveheart
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Nuk e gjen dot, sepse c'fare thuan me lart se thuan me poshte.

Edhe ti kalofsh mire..e nese ke ndonje eksperience te tille ( personale) , qe e more kaq perzermesisht, mos hezito te na e sjellesh . :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Nuk e gjen dot, sepse c'fare thuan me lart se thuan me poshte.

Edhe ti kalofsh mire..e nese ke ndonje eksperience te tille ( personale) , qe e more kaq perzermesisht, mos hezito te na e sjellesh . :)
Tashme me kritikat e tua,ne postimet vijuese do permirsohem!
Ciao.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Tashme me kritikat e tua,ne postimet vijuese do permirsohem!
Ciao.
Nuk te bere aspak kritike ty, ishe ti ajo qe po fajesoje shoqerine sociale & paragjykimet e tyre.. kundrejt rasteve te tilla.

Alrite mama...bye.
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Rrofshin bashk dhe 100 vjet te tjera... por me qe e paska bo publike duke na e shoqeruar me nje mesazh, po jap dhe un mendimin tim si femer qe jam.
Kemi qen te gjitha te reja... te gjitha e kemi kalu periudhen e adoleshences dhe vertet qe 17 vj sje e konsideruar me e vogel por duhet te kesh mesuar te pakten mos te tejkalosh limitin...
Ajo justifikohet qe ai u tregu shum i mir, e ngushelloi etj etj dhe deri ne piken e 'miqesise' ne bankat e shkollave e kuptoj...
Por neper kafe me profesorin cfare donte ?
S'eshte pun mendjelehtesie... je komplet idiote. Po icik frik ajo skishte se mund ti shikonte njeri?
Cfare i thonte ai gruas kur e merrte ne telefon nderkoh qe ishte ne kafe me te ? Mduket absurde qe ska ndjer asiher nje sensacion qe ishte dicka e gabuar.

Neper shkolla dhe ndodhin kto gjera... e dim... e kemi pare dhe ndoshta dhe provuar ne lekuren tone.
Kam pasur profesora qe mkan ber avance dhe kam ber gabim qe nuk i kam denoncuar( sidomos ate te vitit te pare ).. por kam pas qen ne nje periudh rebelimi te cfrenuar dhe mendoja se sdo me besonin ose sdo me ndihmonin.
Ashtu sic kam pas dhe simpati per nje profesor te seksionit tjeter... O PERENDI SI ISHTE!! Dhe nga qe e dija( qe nga dita qe e shajta sepse isha histerike dhe urreja boten... ai i shkreti vetem mtha qe duhej te hyja ne klas) qe kishte kriju nje far simpatie per mu... shkoja ne kriz totale dhe e shikoja me inat.
Ai buzeqeshte nderkoh qe shoqet me shanin sepse tgjitha donin te ishin ne vendin tim..

Ama profesori eshte i pajustifikueshem... dhe me vjen inat qe vetem nje % e vogel e abuzimeve ndaj tyre denoncohen... sepse abuzim eshte.

Ah dua te shtoj dicka tjeter. Me vjen akoma me shum inat qe shpesh her profesoret dhe profesoreshat e tjera jan ne dijeni te gjithckaje dhe nuk nderhyjne...
 
Last edited:
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ne fakt ketu ku jam une profesoreve su lejohet te kene marredhenie shume te ngushta me nje nxenes-e ose te mbyllen ne zyre dhe te jene te vetem aty pa qene prezent ndonje pergjegjes tjeter ,apo ti marrin me makine ti shpien ne shpi etj etj.

Kam nje rast te njohur me nje profesor ketej i cili eshte i shkelqyer si njeri edhe persa i perket profesionit te tij.I cili flirtohej vazhdimisht ne ore te mesimit nga nje nxenese e tij.Per shkak te rrefuzimit te tij kjo e akuzoi se njehere kish vajtur ne zyren e tij per ta ndihmuar ne nje lende dhe profesori e ngacmoi.Ne keto raste hajt te gjej te drejten e tij edhe profesori,nuk deshmohet dot e verteta keshtu qe ai duhej denuar...

Cudi me kete profesorin si spati frike se po rrezikonte jeten familjare dhe ate profesionale me ate!!!
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

E bëre se s'pate tru të mesoje , e pate më rehat të beje "gershëren " e ai e shfrytezoj rastin.
Hajde ma gezofsh deftesen e pjekuris.
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ne fakt ketu ku jam une profesoreve su lejohet te kene marredhenie shume te ngushta me nje nxenes-e ose te mbyllen ne zyre dhe te jene te vetem aty pa qene prezent ndonje pergjegjes tjeter ,apo ti marrin me makine ti shpien ne shpi etj etj.

Kam nje rast te njohur me nje profesor ketej i cili eshte i shkelqyer si njeri edhe persa i perket profesionit te tij.I cili flirtohej vazhdimisht ne ore te mesimit nga nje nxenese e tij.Per shkak te rrefuzimit te tij kjo e akuzoi se njehere kish vajtur ne zyren e tij per ta ndihmuar ne nje lende dhe profesori e ngacmoi.Ne keto raste hajt te gjej te drejten e tij edhe profesori,nuk deshmohet dot e verteta keshtu qe ai duhej denuar...

Cudi me kete profesorin si spati frike se po rrezikonte jeten familjare dhe ate profesionale me ate!!!
ket po theksoja dhe un!
Sepse jo vetem aty ku rrin ti, por ne cdo shtet funcionon kshu...

Pastaj kemi raste te vecanta si profesori im qe kishte raporte seksuale me nje nr te pacaktuar minorenesh dhe sidomos me 2 binjake ( ishin ato te dyja qe e kerkonin... e provokonin dhe shkonin ta takonin dhe kur jepte leksione ne klasa te tjera)...
Un ne vit te pest mora vesh qe mesuesja ime e leteratures ishte ne dijeni per cdo gje... mos me than qe me tregoi ajo vet sepse degjoj nje bised mes meje dhe shoqes time te bankes.
Ngela si mut i dhim ( me falni per fjalorin ksaj rradhe) kur mtha qe dhe drejtori e dinte por sfliste sepse sdonte me kriju skandale.
Ti imagjino... un e shaja rend me akuza akoma me te renda dhe ai buzeqeshte me dinakeri duke mpa ndrit te syrit -.-" fizika 4 mka dal mu lol


Heshtin WOW
heshtin se thone " fundja ajo vet shkoi "
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Na kënaqët me këto arsyetimet Pro-Kundër :bravo::bravo::bravo::bravo:
 

sensuu

sweet
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

a i mori lendet kjo si perfundim :p
 
Last edited:

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ose jam pergjumsh ose lexova artikullin gabim :(
Ende goc e re nlule te moshes e lidhen me burra tmartuar, nuk po e paragjykoj thjesht me vjen keq qe lidhen me burra tmartuar kur ka djem te rinj plot :( :(
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Ose jam pergjumsh ose lexova artikullin gabim :(
Ende goc e re nlule te moshes e lidhen me burra tmartuar, nuk po e paragjykoj thjesht me vjen keq qe lidhen me burra tmartuar kur ka djem te rinj plot :( :(
Kto djemt e ri i gjen duke flejt akoma me mamin lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Kam nje rast te njohur me nje profesor ketej i cili eshte i shkelqyer si njeri edhe persa i perket profesionit te tij.I cili flirtohej vazhdimisht ne ore te mesimit nga nje nxenese e tij.Per shkak te rrefuzimit te tij kjo e akuzoi se njehere kish vajtur ne zyren e tij per ta ndihmuar ne nje lende dhe profesori e ngacmoi.Ne keto raste hajt te gjej te drejten e tij edhe profesori,nuk deshmohet dot e verteta keshtu qe ai duhej denuar...
Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
 

Darius

La vita è bella...
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Nese profesori ne shkembim te notes te kerkon favore, jam katerceperisht KUNDER dhe e DENUESHME, ne te kundert "ce la vie" :)

Gjithsesi, shume normale nuk eshte!

hajduti
 

Milanisti

Larguar ✌👋
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Tek kjo histori,profesori ka me pak faj.
Sepse ajo e shpreh qart qe ishin takime te pa fajshme,jo qellimisht qe ai te arrinte aty ku arriti.pastaj as nuk e kapi me zor....
Vete i hengri :p
 
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
Edhe ne te folur duhet te kete shume kujdes sepse nje qe te eshte vene nga pas do e gjej nje menyre te bej dem,keshtu qe mund ta incizonte dhe ta perdorte si vertetim kunder profesorit... Flasim tani per nje profesor ne shkolle pv qe rregullat atje jane me te rrepta nga ato shteteroret...
Neve (mua me shoqe) ne gjimnaz vetem drejtori na merrte ndonjehere rruges per te na shpen ne shpi se ishim cik larg ne fakt,dhe ate me dijenine e prinderve, ndryshe profesorat e tjere nuk e benin kurr.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Kjo do jete ndonje nga ato historirat qe lexon shpesh neper Facebookra dhe Anabelra, qe te hapin barkun! Jo flm, spo e marr mundimin me e lexu.
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Ja pse bëra seks me profesorin

Me kujtove rastin e nje kusheriri. I ish ngjitur njera e ndiqte ngado qe shkonte, madje i conte dhe email. Ai i shkreti mir profesor po kish dhe familje. Pastaj e kish kapur i kish thene: Po me ndoqe me do te te ngel ne klase, lol. Une qe kur kam marrre vesh kete ndodhi i kam thene burrit: S'do besh kurre Phd, dhe s'do punosh profesor. haha..
Keq puna e me ty , te paskan fillu dyshimet ahahaha .

Kudo mund te vardisen - qepen nga mbrapa por nje e/i vendosur nk. tundet apo jo : )
 
Top