Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

LOL LOL Ku u ka shkuar mëndja hahaha..
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Ka pare shume filmin vizatimor POPEYE ky kur ka qen cun i ri LOL
 

ricky_ch

******
Pe: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Shqiptari përveç aeroplanit, të gjitha punët din t'i bëjë!
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

hahahhaha sa e madhe...kemi mendje pjellore jo per gje
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Ja pse shqiptaret aq shum vuajn nga kushtet jetesore, dhe ne fund mirren per humor...
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Hajde ustallah hajde,,motorr jena,,na kena me ç´bi T u Tn
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

Hopppaa teknik he bir hahahahahaha lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

hahahaha,ka teknika e teknika :p:p
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Ja pse shqipëtarët janë më të mençur!!!

nevoja mbreti i shpikjeve
 
Top