Ja shpalosni cik genjeshtrat e sotshme. :P

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Muaj te mbare ,si fillim. Sot 1 Prilli,njihet si dita e genjshtrave te bardha eeee.
Ajt te rrjeshtojme tani genjeshtrat,qe thate,apo hengret nga te tjeret...:p
A u genjej kush?
a`genjyat njeri? apo su eci hiq fare. :p

Personalisht,as nuk thash ,dhe as s`me thane genjeshtra,vetem qe pare qe lexova nje koment mu kujtua qe qenka dita e genjeshtrave sot. :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une u trishtova shum kur lexova qe Tiffanys kishte ndryshuar brand colour nga blue ne te verdh. Ishte vone kur u kujtova qe eshte 1 Prill. ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
O @Adyy , po ti pse u nevrikose???
Apo se me genjyen mua per 1 prill??
He se s jam aq naiv... kam edhe une nevoje per ndonji genjeshter??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ncuq genjeshtra . Madje as dedikime se kisha/im frike se do na quheshin genjeshtra apo jo @Loverboy ???

U desht kete date ta crrenjosi se sme besoje cfare te thoja o llokum :p
Do t'i riperseris diteve ne vazhdim t'gjitha pervec "Kurioziteti mbyti macen " :lol: :lol: :lol:
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
U desht kete date ta crrenjosi se sme besoje cfare te thoja o llokum :p
Do t'i riperseris diteve ne vazhdim t'gjitha pervec "Kurioziteti mbyti macen " :lol: :lol: :lol:
Ah domethen te tjerat ishin te vërteta vec kesaj ? ???
Sipas teje dhe un duhet te bej te njejten gje ? ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ah domethen te tjerat ishin te vërteta vec kesaj ? ???
Sipas teje dhe un duhet te bej te njejten gje ? ?

Po ti vec e bere, harrove ee? :lol: E lam ashtu te barabarte ?:p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po ti vec e bere, harrove ee? :lol: E lam ashtu te barabarte ?:p
Ah Ça je nje ti ! Kur u pershendetem si gjithmone ti ma kujtove 1shin mo . Oiiii do te mbys . ??
e lem égal se fundja kurioziteti e ka mbyt macen a macokun ca ishte ai . se mos e pam gje ne ???
 
Top