Ja shpalosni cik genjeshtrat e sotshme. :P

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ah Ça je nje ti ! Kur u pershendetem si gjithmone ti ma kujtove 1shin mo . Oiiii do te mbys . ??
e lem égal se fundja kurioziteti e ka mbyt macen a macokun ca ishte ai . se mos e pam gje ne ???

Me rendesi e mbyti, mos tna mbyt edhe neve llokumi jem me arra xD :D ❤️
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo sme genjeu njeri , as genjeva njeri...se skisha kohe jo per gje dhe plus qe kte dite une e kam pushim
Me dalin e teprojne 364 dite
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Jo sme genjeu njeri , as genjeva njeri...se skisha kohe jo per gje dhe plus qe kte dite une e kam pushim
Me dalin e teprojne 364 dite
E cfare do te thuash me kete?
Na jep nje shpjegim te sinqerte, meqe e paske pushim sot?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
deri 15 vjec kam rrejteeeeeeee gjithe diten daten e 1 prillit hahaha

por me largimin nga Shqiperia u largova dhe nga kjo loje :D
 
Top