Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Mënyra se si mbjellen flokët është një temë shumë e diskutuar dhe ekzistojnë gjitmonë dilema se si bëhet kjo gjë.

Në videon e mësipërme ju sjellim një video të Dr. Brett Bolton ku shihet mënyra që ai praktikon për mjelljen e flokëve.

Shikoni më sipër videon. /albeu.com/

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Duket horor kur e shikon.

Gjithsesi, ka njerez qe i ben pune, per te shpetuar nga kompleksi i mungeses te flokeve.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Sot e 700 vjet se bej kyt operacion :(
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Nje fjale e popullit thote: Floket budallenj ikin nga koka e menqur hahhahha (nejse e modifikova pakes)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

A duhet pritur sezonen e mbjelljeve apo munde ta besh ne cdo kohe?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Ekzistojne edhe mundesi tjera, nuk eshte patjeter vetem kjo metodë.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Sot e 700 vjet se bej kyt operacion :(
Behu burre dhe beje:p

Ekzistojne edhe mundesi tjera, nuk eshte patjeter vetem kjo metodë.
Po te vdiq renja e flokut, mund te provosh tere menyrat ekzistuese mbi toke e sdo rigjenerohet me asgje
KUsh e ka kete problem, me siguri i provon te gjitha metodat deri sa te arrij tek implanti, qe as ky i fundit s'eshte metode e sigurte, sepse nga njeriu ne njeri mund te "zeri"ose jo>
 

Kila

VIP
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Kemi ra ne hall ca skan ,flok e ne qe duam ti heqim :p neser un duhet ta msjoj dhe ket mbjelljen e flokeve te kem dhe kshu tipa klientesh ne ta ardhmen lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Kemi ra ne hall ca skan ,flok e ne qe duam ti heqim :p neser un duhet ta msjoj dhe ket mbjelljen e flokeve te kem dhe kshu tipa klientesh ne ta ardhmen lol
Po pate durim ti maresh renjen nje me nje, seshte shume kush e di ca si teknik per te mesuar:p
Ama mendo qe eshte pune qe behet ne disa ore lol per vetem nje pacient
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Mir se ka guxim ky djali se don ti mbjell floket, por si nuk e ka shiku ket doktorin se nuk paska edhe shum flok ase ky jo :gjuhe: Eshte interesant me keta se jan qerosa. dikujt si shkojn aspak ,dikujt tjeter shum madje me befasojn sa bukur duken pa flok.Ps.Quku dukesh tmerrshem pa flok
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ja si bëhet mbjellja e flokëve !

Une si tha kitrra do te pres mbjelljet vjeshtore...se thone qe me mire zene ne vjeshte shkaku i shirave hahhaa
 
Top