Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Abisi

Larguar✌
TURQI- Sherr në Parlamentin e Turqisë, deputetët rrihen me njëri-tjetrin. Siç raportojnë mediat e huaja, rrahja masive ka ardhur si pasojë e një propozimi për të hequr imunitetin e deputetëve për t’u përndjekur nga Prokuroria.

Sherri ndodhur mes deputetëve të partisë në pushtet AK si dhe deputetëve pro-kurdë. Kjo nuk është seancva e parë që përfundon në dhunë, një tjetër rast ka ndodhur javën e kaluar.

Edhe një seancë tjetër e Parlamentit turk javën e kaluar kishte përfunduar me rrahje.
(ma.ar/BalkanWeb)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Parlamentet jane bere aren halabakesh tashme.
 

Abisi

Larguar✌
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Nuk qenkemi te vetmit jo,paskemi shoke.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

giphy.gif
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Asgje e re nga Turqia.

hajduti
 

Passion

Banned
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Andej kane kopjuar tanet.
Nje gen.
Adn i fton te mos largohen.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

Po derrat te gjithe nje turi kane edhe pse jetojne ne shtete te ndryshme perseri derra ngelen.
 

sensuu

sweet
Titulli: Ja si rrihen deputetet ne parlamentin Turk ..

bjeri se e njof une :p
 
Top