Ja vlen të shpenzoni 1200 Euro për iPhone 12 Pro?

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Ke ndonje emer ?
Deri diku, mund te perdoresh aplikacionin signal. Mendoj qe he per he eshte i sugurte. Pastaj, nese kerkon siguri deri diku maksimale, une perdor nje program i cili eshte me pagese, dhe telefoni eshte ne dispozicion te atij programi. Pra, e perdor vetem per mesazhe, kaq! He per he nuk eshte zberthyer, por eshte goxha i kushtueshem. Ndoshta ndonje tjeter mund te japi ndonje info me shume ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po boj llogari sa akullore me dalin me 1200
 

Endrra

VIP
Deri diku, mund te perdoresh aplikacionin signal. Mendoj qe he per he eshte i sugurte. Pastaj, nese kerkon siguri deri diku maksimale, une perdor nje program i cili eshte me pagese, dhe telefoni eshte ne dispozicion te atij programi. Pra, e perdor vetem per mesazhe, kaq! He per he nuk eshte zberthyer, por eshte goxha i kushtueshem. Ndoshta ndonje tjeter mund te japi ndonje info me shume ?
Nuk kam ndermend te shes mall as te vras putinin jo ... nje si Blackberry desha vetem ??
Flm
 

WxP

Hidrauliku
1200 pjestim per 4 i bjen 296 se nji e han Luli 1 cim universali e 2 edilool
 
Redaktimi i fundit:

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Nuk kam ndermend te shes mall as te vras putinin jo ... nje si Blackberry desha vetem ??
Flm
As une skam ndermend te bej diçka te tille. Por, informacionet ekonomike, ose ato te sigurise apo marrveshje apo diskutime, jane sensibel ne disa nivele. Keshtuqe, nuk ke perse te harxhosh aq shume per pak privatesi qe ta siguron aplikacione si signal apo telegram. Gjithsesi, ketu jane dy vajza qe jane me eksperte se une. ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Edhe un ajfona kam perdor gjithmon . Tme
Japesh nje Samsung se ndreq hic po kur them
Hic , hicccc.
11 kam me mjafton skam as 1 vit qe e kam ble . 12 me tha bandilli e do oj gru se Doli ?
Jo Thash me ato lek bejm i jav pushime diku pas corones.

cdo gje eshte comerciale ..2 modèle ne vit Eshte e tepruar mendoj
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Kto qe kan tajfona ju ka bo kariksuja si aksesor jete saqe kur hyjn n'lokal pysin a ke vend me kariku cel masanej tjapin porosin ?
?‍♀️?‍♀️?
Po filloj te mendoj ndryshe ..xhelozi te shko qamet ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ja vlen qysh nuk ja vlen..po problemi eshte ku mi marr lekt se?‍♀️?ani qysh qenka rezistent ndaj ujit ufff larg orizit tani?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Mos ma prish enderren.se keto po flasin une u kenaqa duke i shiku ne foto keto cel qe fls keto
Une kam nokia naa sa nje tulle

Nokia 1miliard here me mire.
Flasim ktu e 9 vite perpara... Nokia mbaja dhe une. E kisha ble me super ofert 15 euro ?????????
Nuk e ke iden se sa mkan tall sepse sdoja ta nderroja per asgje ne bot! Smartphonin e pare ma bleu tjeter kush duke insistu qe me duhej...
Por un skisha per ta bo kurr ate hap.
Dhe sot, prap pishman jan bo... vetem qe me duhet per shkollen dhe per gjera te tjera se perndryshe kthehesha dhe un te tulla?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Aaaa si kane qen azo si tanks.. nuk kishe nevoj per thyerse arrash...le mo baterine qe nuk dije kur e ke kariku per here te fundit ?
E kam si biçim pistolete TT ate une bam ne lule te ballit kush me ngacmon ???
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ase qe di mu punun me samsung?
Gjith familja kemi ipone kshtu si servis jemi?
 
Top