Ja vlen të shpenzoni 1200 Euro për iPhone 12 Pro?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Arfenilla mos i shti cpirrat ti, se nuk mdush mu gjithkush jo. Nevi ja nxjerr syte me pa dikon veq qe mkqyr lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Aq kan rrogen 3 muj ne Shqiperi nje cift lool po leje pastaj a i bojn dot aq kursim per 1 vit... e ti mthu sjan sh :(
E cilesova: "per ata qe kane leke". Ka cifte qe njeri ka rrogen aq ne muaj. ose fundja ja te doli 1 projekt. konsideroje sikur nuk te doli dhe ble telin ;)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
I kom besim te verber burrit . :p
kaq kohe cift,te ishim pa besim do ishim ndaj 100 here.
Ani thuj ta blen edhe ni ajfon pra..se me shku ne ato vende me samsung ..kam frik se kerkojn te paguash bilet?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me sinqeritetin me te madh ju them qe kurr sdo shpenzoja aq lek me ble nje cel.
Ne fakt as une deri tani. :) Me i shtrenjti mka kushtu 600€ ama kam 4 vjet edhe mos ta mar mesysh eshte super
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Po sa te pashpirt jeni mar? Po na bleni dhe neve qe kemi ngel me nokia nga nje te tille. Booo forum kernac
Naq i kam dy nokia te shpija por jan pak t vram se desha me provu aa savatimi kam n shpi po ehehh bona nje vend tjeter per priz ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ani thuj ta blen edhe ni ajfon pra..se me shku ne ato vende me samsung ..kam frik se kerkojn te paguash bilet?

@NeVertiti mos e ngo kta oj grue se ndy gjujt e ka qit burrin e vet kjo tu i than blema kto blema ato lol :lol:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@NeVertiti mos e ngo kta oj grue se ndy gjujt e ka qit burrin e vet kjo tu i than blema kto blema ato lol :lol:
Po ju ken lek mjat mo..qiken jasht me studju(para me thas)?grun te helenet?edhe kjo shkreta puno dit e net pa u ndal hiq?Ti nuk din ku mi len parat se ti dergojn..Dhe akoma me samsunga?‍♀️?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Bashkevuajtesit e mi hajfonsa bashkojuniii se Po dun me na ul vlerat e shijeve tona kta smiroshat. lool
 

Hope

◕‿◕
Po ju ken lek mjat mo..qiken jasht me studju(para me thas)?grun te helenet?edhe kjo shkreta puno dit e net pa u ndal hiq?Ti nuk din ku mi len parat se ti dergojn..Dhe akoma me samsunga?‍♀️?
Moj mos fol me haram se nuk eshte mire!
Une ha buke e sallat me pagu studimet, ti thua qe rri ne kuriz te prinderve! Po si ka mundesi qe fut hundet kaq shume ne familjen tone?!

Sa per temen, qe kur Ajfoni vendosi te fiket ne maj te malit se mberdhiu, i thash bye bye kur mos te pafsha! Telefonin e ke per mjet kontakti ne radhe te pare e me tej per bukuri e budalleqe te tjera... keshtu qe le te nxjerin ca te duan, nuk kthehem me mbrapc.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Moj mos fol me haram se nuk eshte mire!
Une ha buke e sallat me pagu studimet, ti thua qe rri ne kuriz te prinderve! Po si ka mundesi qe fut hundet kaq shume ne familjen tone?!

Sa per temen, qe kur Ajfoni vendosi te fiket ne maj te malit se mberdhiu, i thash bye bye kur mos te pafsha! Telefonin e ke per mjet kontakti ne radhe te pare e me tej per bukuri e budalleqe te tjera... keshtu qe le te nxjerin ca te duan, nuk kthehem me mbrapc.
Po ata peshqit se solle nen tereza ti solli?‍♀️
Un veq te miren ju du familjes tuaj?se jeni per1604528260941.jpeg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se hengra mish nje here ne muaj u be qameti, dmthn me nisen prindrit leke?
Quku i solli peshqit, i kish kap ne Shkoder :p
E pra mir martohu me qukun pra..te pakten nuk vdes urije?
 

Mogli

Be good or be good at it
tkisha leke shume e kisha ble....por meqe skam ti kisha 1200€ kisha kry shume pune me to ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vipat blejn nje pal kepuc me ket shum..e ktu thon edhe mi pas kto euro me mir me ble dicka tjeter?‍♀️Shqiptari eshte mesu te rritet me thermi buke..
Gjith keni euro edhe me shum,po sikur keni qef atje ne bank te rrin me mir?ishalla ju han minjet si ne kin?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po sdua moj te martohem, mire jam sic jam. Martohu vete e para, mos mba me qiriun njerezeve :p
Po u martove, per dasem te mar nje Ajfon 112 :p
Ku pi gjen tani ato euro per me ble ajfon per dhurat??
Ma bjen fallc se isha martu per ni ajfon?
 
Top