• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jam gjithmone vone per ne takime !

Mundohem te jem gjithmone korrekte dhe ja arrij
me pelqen perpikmeria
me eshte bere si obsesion ne fakt dhe per kete kam vene edhe oren 5 min para qe sido te vijne gjerat une jam gjithmone ne kohe ose me perpara
 
Mundohem te jem gjithmone korrekte dhe ja arrij
me pelqen perpikmeria
me eshte bere si obsesion ne fakt dhe per kete kam vene edhe oren 5 min para qe sido te vijne gjerat une jam gjithmone ne kohe ose me perpara
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Neper takime e kam pas dhe e kam akoma jam gjithmon korrekt me orarin ne oren qe lej takimin shkoj tek vendtakimi 10-15minuta para kohes qe esht len takimi :)

Urrej kur me len te pres dhe vonohen me shum nga cme thon ...

Sidomos kur behet fjal per dno nje femer 1 ore para shkoj LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Mundohem te jem korekte,ne orar..Zakonisht ne takime sme ka rastise te shkoj vone,madje shkoj me heret...Sme pelqen kur me lene te pres,zakonisht pres deri ne 15 min,pastaj kush do qofte e ca do arsye te kete sme intereson por ngrihem e iki(perjashtoj rastet kur me njoftojne qe ne fillim qe ka dal ndonje problem i papritur)...
 
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Ncuq, une jo per vete dhe nuk kam as qejf te jene te tjeret me vonese.Jam i gatshem te toleroj pritjen akademike, pra 10 deri 15 min por jo me shume.
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Deshiroj shume te jem gjithnje e perpikte per takime, qofshin ato familjare, shoqerore apo zyrtare. Fatkeqsisht, jo gjithmone ndodh. Ka raste urgjente ku per nje arsye apo tjeter (jo gjithmone ne kontrollin tend) vonohesh apo nuk ke mundesi te shkosh fare.

Kujtoj kur intervistova per pune, ne intervisten e trete (pasi eshte me rounde) u vonova 1 ore e gjysme dhe isha pa asnje mjet kontakti sepse qellova ne metro (nen-toke) ku u semur dikush ne tren dhe u vonuam. Keshtu, vajta ne interviste 1 ore e gjysme vone, u ula ne recepsion per te pritur personin qe do te me intervistonte (qe ishte nje nga drejtoret e kompanise - aty tek 50tat) dhe i them "e di qe jam teper vone, dhe qe ti nuk ke deshire ta vazhdojme kete interviste por arsyeja e voneses ishte jashte kontrollit tim dhe do te kishit me shume dem si kompani ju sesa une nqse kjo interviste nuk vazhdon!"
Beme intervisten, dhe dy ore me vone me ofruan punen...njerez jemi dhe gjerat jo gjithnje shkojne ashtu siç i planifikojme, ne disa raste kemi nevoje per "nje dore fat".
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Une vonoj cdo here shume :(
Them 10 min zere gjyse ore, ne fakt kalon koha shpejt skam faje une.
 

LoSsT

VIP
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Hm... perpiqem te jem 10 -15 min perpara, por kur nuk ja arrij mbetet edhe gjysem ore 1 ore max... ( nuk perjashtohen edhe rastet qe nuk shkohet fare kuptohet )
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Jam gjithmone vone per ne takime !

Me kete diskutim paske prekur nje pike delikate. Une kam lindur e perpikte. Takimet i zbatoj po thash qe ne kete ore do vi, aty me gjen.
 

Jetmira

..........
Titulli: Jam gjithmone vone per ne takime !

kur vete nshkoll e perpikt jam, nese dal ntakime max vonohem 5 min, sjan shum :p?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Jam gjithmone vone per ne takime !

Ne pune si per cudi, kam inat qe te jem vone ... ndersa ne takime jashte pune, jam gjithmone vone - te pakten 30min e lart. :viol:
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Jam gjithmone vone per ne takime !

Shpesh her jam me vones sepse e kam si 'traum' te cohem nga divani/krevati pasi kam punu gjith diten... e kam lodhje fizike dhe po nuk piva 2 kafe mezi me punojne kembet.
Varet pastaj nga takimet... nga rendesia qe kan per mu personat qe do takoj. Ka raste qe paraqitem 30 min me heret dhe her tjeta 30 min me vone.
 
Titulli: Jam gjithmone vone per ne takime !

Me pelqen te jem korrekte ne cdo rast si ne takime pune,zyrash etj por edhe ne takimet me shoqerine.
Ce do,jam une por sjane te tjeret korrekte si une ..sidomos kur ke te besh me institucione shteterore rri aty e prit...booo sa bezdi..!
 

sensuu

sweet
Titulli: Jam gjithmone vone per ne takime !

Une sjam e perpikte se kshu dukesh me interesante lol
Shaka,po a dukesh me interesant e kur I le me prit :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une per fat te keq timin ne kte aspekt, jam cdohere, cdohere, cdooheree vone. As vet nk e di se pse me ndodh kjo gje:(
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nese vonohem dihet qe nuk do shkoje fare. Pra, ka krise dicka e madhe.
 

Tomka

Anëtar i ri
Une jam gjermon me orare, por ne Shqiperi si vlerso njeri.

Shko ke dentisti, ke kolaudimi makinave, ne interviste pune apo ne cdo lloj vendi tjeter pritja eshte e pashmangshme.

Dentistja ime qe shkoj gjithmone e marr ne tel dhe i them kur te vi per nje pastrim gurzash? Hajde neser ne 9 thote, ne 9 pa cerek une aty, ajo vjen ne 9 e gjys dhe justifikohet me trafikun e tirones 🤦‍♂️ 🤣
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Jam shume e perpikt ne takime
E urrej te i lej te tjeret te me presin .dhe nese ndodh dicka qe mund te vonohem jo.per fajin tim e marr ne cel .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam gjithmone ajo qe pres, edhe per takime sociale. Do dalim per darke, une jam aty, e kam pi edhe nje gote vere perpara se te vi pjesa tjeter :lol:
Ne interviste pune? Jam aty 30 minuta perpara, ulem tek kafeneja, e kam pi edhe i kafe perpara se te shkoje ora :lol:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jam shume e perpiket zakonisht,preferoj te pres nje 10 minutesh,se sa t`me presin.
 
Top