Jam ne lidhje me Burr te martuar, po mundohet te ndahet nga Gruaja e tij sepse cdo her mundohet…!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Me pase familje nju Mashkull
E me braktis familjen per 1 femer

Se besoj
O do te jesh goma rezerve
Ose do te jete ai mashkull legen
Me pelqeve ketu.
Nese mashkulli don divorcin,le ta bej pa shkuar tek e dashura duke vajtuar.qe une do ndaje por s`ja di diten.
Keta lloj meshkujsh jane vertete legena,qe luajne mes dy femrash keshtu.
E aq me teper njera gruja e tyre,nena e femijve tyre.
Nese te pelqen te kesh dhe grua dhe te dashur,is ok,problemi yt.
Por thuaja tjetres cope,zonjush e dashur ketu ketu,une jam i martuar dhe do qendroj i martuar.
Nese te pelqen te jetojme kete ndjesi keshtu is ok,nese jo rruga e mbare.
E kshu me domate nen sjetulla deri sa ta kapin gruja te pakten. ahahahahha
jeton i dashuruar ne dy burime. :p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Cilen fjale s`kuptove?
Berri -kafshe,dele,dhite e kshu me rradh.
E ka fjalen qe nuk Eshte @dangerous kjo injorantja e dashuruar po ka sjelle vetem shkrimin meqe Clivja shtroi pyetjen a jan bashke akoma lol

sa per temen : bin ne dashuri dhe budallejte hapu dhe .?‍♀️
injorante kjo dhe plere ai . Skam fjale ose me sakt skam kohe me humb me kardhiqe.?
 

Hope

◕‿◕
Me pelqeve ketu.
Nese mashkulli don divorcin,le ta bej pa shkuar tek e dashura duke vajtuar.qe une do ndaje por s`ja di diten.
Keta lloj meshkujsh jane vertete legena,qe luajne mes dy femrash keshtu.
E aq me teper njera gruja e tyre,nena e femijve tyre.
Nese te pelqen te kesh dhe grua dhe te dashur,is ok,problemi yt.
Por thuaja tjetres cope,zonjush e dashur ketu ketu,une jam i martuar dhe do qendroj i martuar.
Nese te pelqen te jetojme kete ndjesi keshtu is ok,nese jo rruga e mbare.
E kshu me domate nen sjetulla deri sa ta kapin gruja te pakten. ahahahahha
jeton i dashuruar ne dy burime. :p
Si moj legen burri???
Ai ska faj mavria, ishte qet ne pune te vete, kur ja mori mendjen kjo e dyta, sa qe i hodhi trute e gomarit e sdi me tej ca i ka ndodhur, si kujtohet:p
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Fillova te lexoja po mra pensioni mfalni Tensioni ?? po gjithsesi bofsh qejf jet te lumtur ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po urojme pas kaq vitesh, te jesh me ndonje beqar me ne fund. :p
 
Top