Jeni gati për t'u vaksinuar?

Frank

Anëtarë i respektuar.
te fut noj ashtu xhaxhi edi dhe e sheh ti .😳 ndonje —— e kam fjalne lool
E votoke pale 🥺
Pse ke te votoj kte palaçon qe do me fitu votat e Shqipetareve duke perhapur panik mbi pandemine?
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Pse ke te votoj kte palaçon qe do me fitu votat e Shqipetareve duke perhapur panik mbi pandemine?
Kush eshte ky palaco ? Nuk i ndjek me lajmet ne shqiperi u be ca dite .
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Jallah mo me shaj Lulun o mortje lool
U be ca kohe qe vertete me ka humb intéresi per politikén aty .
jam demokrate e do mbetem e till ama ka shum dallavere jam e lodh 😌
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Jallah mo me shaj Lulun o mortje lool
U be ca kohe qe vertete me ka humb intéresi per politikén aty .
jam demokrate e do mbetem e till ama ka shum dallavere jam e lodh 😌
Mos u lodh shume me qafsh mua se do te kape ndonje atack e skam me ke shty naten sonte se qenkam pa gjume 😂😂
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
jallah ça atack mo un jam shtri per 7 pale qejfe Po pres tme marri gjumi e nderkoh po te lodh dhe ty pra lool
Mos u lodh shume me qafsh mua se do te kape ndonje atack e skam me ke shty naten sonte se qenkam pa gjume 😂😂
 

The-Cook

Ne Mal me Keca
Yes ! Pqs disi do kthehet normaliteti I jetes zdo mendoja 2 her ! Specially kte Vaksinen e Oxford qe paska immune
 

Hope

◕‿◕
Mire faleminderit

E han mishin e derrit?
Nuk ha mish pothuajse fare. Ska lidhje me kafshet ose me bindjet e mia.
Ka lidhje me faktin qe hidhen informacione ne treg, qe njerzit i besojne dhe dalin monstruozitete te tilla.
Nje dite do kemi e gjak artificial, e gjak derri ose di me une cfare te perpunuar ne laborator, por do jene gjake qe jane ekuivalent dhe kompatibil me ate human. Jo therr derrin ti para pallatit e hajde te jap cik gjak se ke mungesa.
Pra, besoj qe populli nuk duhet tmeruar ne kete menyre. E duhet te jete e qarte per secilin qe din cfare marin, dmthn ne momentin qe do jete gjak artificial ose me prejardhje kafshe te jesh i informuar me perpara....
Isha e kthjellet tani? Kapitove?!
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Nuk ha mish pothuajse fare. Ska lidhje me kafshet ose me bindjet e mia.
Ka lidhje me faktin qe hidhen informacione ne treg, qe njerzit i besojne dhe dalin monstruozitete te tilla.
Nje dite do kemi e gjak artificial, e gjak derri ose di me une cfare te perpunuar ne laborator, por do jene gjake qe jane ekuivalent dhe kompatibil me ate human. Jo therr derrin ti para pallatit e hajde te jap cik gjak se ke mungesa.
Pra, besoj qe populli nuk duhet tmeruar ne kete menyre. E duhet te jete e qarte per secilin qe din cfare marin, dmthn ne momentin qe do jete gjak artificial ose me prejardhje kafshe te jesh i informuar me perpara....
Isha e kthjellet tani? Kapitove?!
E kapitova qe ne fillim
Kaq serioze vertet?

Ti fiks si motra jote
Mos jeni binjake?
Nev binjake i ke?


Kjo ka dal me e egra lol
 

Hope

◕‿◕
E kapitova qe ne fillim
Kaq serioze vertet?

Ti fiks si motra jote
Mos jeni binjake?
Nev binjake i ke?


Kjo ka dal me e egra lol
Se kam kundra teje, e kam me tere publicitetin fallco qe ekziston sot e qe njerzit e shkrete tmerohen se sdine te bej seleksion te informacionit real kundra atij propagandastik, fallco e mashtrues.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Se kam kundra teje, e kam me tere publicitetin fallco qe ekziston sot e qe njerzit e shkrete tmerohen se sdine te bej seleksion te informacionit real kundra atij propagandastik, fallco e mashtrues.
Binjake vegjerariane*

Do thoja nje gje por e harrova ,:(
 
Top