Jeni njerez te drejte ju te forumit virtual?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Ja ca ndodh kur ndrrohen rolet dhe kapeni prej flokesh si adoleshent ne mes te pubertetit.

Un them qe duhet ristabilizuar situata me nje veprim qe vlen sa 1mij fjale ?
26FfcnvhpckeVUmvm.gif
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Nuk dua te jem e njeanshme ama ne kte teme duhet te pergjigjet wxp , Senseo ata qe e drejtojne kte forum .
personalisht te tema e shtetit hoqa plot ofendime Qe me te drejte kan ndodh. Mos flasim per thumba , ironi , postime qe nuk kishin lidhje fare me temen Po kto te fundit si preka.
Ama jepi Cesarit ate Qe i takon . Tek tema cfare na ben pershtypje te ky forum mbrem u abuzua . Kur dikush tallet ne vend ta ndalonim po qeshim . E mendoj qe kte veprim duhet ta bejn SM e Admina . kaq

A te lumte, pse s'na thua kush ka provokuar e ka folur plot thumba??? Pse s'na thua kush ka cituar jashte teme kur tjetri ne te miren e Zotit jep mendimin e tij???
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
PO sikur hapsi i temes, qe vjen 1 jave ne 12 muaj ne kte forum dhe sillet po njelloj, ta kete kete startegji e ke menduar ndonjehere? ;)
Apo koment me oreks personal e ti?
Kjo sipas teje i bie qe ne qe jemi aktiv ti bien me sépate ktyre qe sjan aktive gjithmone.?
jo nuk me duket e drejte !
kushdo ktu ka vendin e tij .
dhe je gabim se un nuk mbaj anen e askujt .
 

Frank

S/A
Staf në FV.AL
Kjo sipas teje i bie qe ne qe jemi aktiv ti bien me sépare ktyre qe sjan aktive gjithmone.
jo nuk me duket e drejte !
kushdo ktu ka vendin e tij .
dhe je gabim se un nuk mbaj anen e askujt .
Opo sa gabim e sa te drejte kam une sje ne gjendje as ti e asnje ta gjykoje sa i perket forumit por po te them tjeter gje dhe ti me pergjigjesh me tjeter gje.
Sikur kjo te jete nje menyre per te demtuar forumin po thoja, ose me sakte ngelje ne tentative se u mesu ky me ne, thjesht vjen e lun deren e iken se ktu nuk gjen terren.
GJithsesi me vjen mire qe ti je e drejte. :D
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Postimet ku permbajtja ishte personale me ofenfime jan fshire. Tema u mbyll. Edhe ti si antar i forumit qe je sje i paket. Nese kerkon drejtesi nise nga vetja jo duke hapur tema e duke drejtuar gishtin pse lejon te komentoj filani. Stop me keto sjellje.


Pa na e thuaj pak?

Pra ju i beni syte qorr dhe talleni si qellimisht me mua(?!), apo nuk i shikoni postimet ne forum???
 

Marla

Quo Vadis!

Ketu kujt i kruhet me gjethe fiku, juve apo...
Pa na e thuaj pak?

Pra ju i beni syte qorr dhe talleni si qellimisht me mua(?!), apo nuk i shikoni postimet ne forum???
He me moooo lool lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Mos me provoko se do te hap teme ankese, kaq po te thom lool
Ti simas deshmive e ke honger presin vetem var'in me e konfirmu. Koficenti jot osht 1.15 e sigurtë që do denohesh me vje keq qe kom pas shoqni kaq kriminele.
Shoke boj autokritikë ?
Cit. Xha beqjo lool
 

Rinaa

mjau

Pa na e thuaj pak?

Pra ju i beni syte qorr dhe talleni si qellimisht me mua(?!), apo nuk i shikoni postimet ne forum???
me duket se spo kupton dicka ...
ke mik? ske
ateher ska te drejta per ty
 

Senseo

.
Staf në FV.AL

Pa na e thuaj pak?

Pra ju i beni syte qorr dhe talleni si qellimisht me mua(?!), apo nuk i shikoni postimet ne forum???
Gjethen e fikut tregoja atyre qe ta pranojn. Mos mu drejto me ne ate menyre ?.

kur ke mospelqime ne menyren se si moderojme dhe postime butoni reporte eshte per te gjithe. Ti kerkon debat aty ku nuk ka me gje per te thene. Kalofsh mire e kujdes germat me mua.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
me duket se spo kupton dicka ...
ke mik? ske
ateher ska te drejta per ty

Ama te lumte goja! Edhe ne postimin me siper ku pyes "Kujt i kruhet me gjethe fiku, juve apo..." e fshine ndersa anetares @Marla nuk ja fshine...

C'te thuash, kane surrat dhe votojne disa disa!!!
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Gjethen e fikut tregoja atyre qe ta pranojn. Mos mu drejto me ne ate menyre ?.

kur ke mospelqime ne menyren se si moderojme dhe postime butoni reporte eshte per te gjithe. Ti kerkon debat aty ku nuk ka me gje per te thene. Kalofsh mire e kujdes germat me mua.

S't'u drejtova une, t'u drejtua @Marla po keshtu eshte kur mbani krahun e disave...
 

Endrra

VIP
Une nuk kuptoj stafin..aa her permendet dhe zgjohet Barnaba..cfare ti teket thote e ben .. dhe e dini shume mire sa anetare Problem eshte dhe ju e mbroni .
Qofshi ju qe jeni .
Ama sja u kemi borxh dhe te mbyllim gojen kur na ofendon.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Une nuk kuptoj stafin..aa her permendet dhe zgjohet Barnaba..cfare ti teket thote e ben .. dhe e dini shume mire sa anetare Problem eshte dhe ju e mbroni .
Qofshi ju qe jeni .
Ama sja u kemi borxh dhe te mbyllim gojen kur na ofendon.


Kujt ja thua, ketyre t'u vije urdher neser nga Turqia @Eugeneral Mbret i Shqiperise te gjithe do me puthin prapanicen!
 

gues-t

Barnaba
@Eugeneral, ke perdorur taktika manipuluese per te nxitur pesimizem nder shqiptar, konkretisht duke paraqitur Akademine e Shkencave si tradhetare.
Profili tjeter, Landi, na ka sjell tekste manipuluese, me stil qe s'mund te jete asgje tjeter perpos propagandes greke, mbi historine e Epirit/Toskerise. Dhe kur e demaskova, perdori taktik te parashikueshme: u perpoq te me largonte nga debati duke ofenduar rende. Une i'a vodha taktiken, e perdora kunder jush dhe ju deshen jave te tera deri sa u pershtatet... por vonesa foli volume.
Profil tjeter, emri i te cilit s'me kujtohet, poashtu me qasje te ngjashme mbi ato elemente te historise qe perplasen me pikepamjet greke. Ky tjetri la nam... kur i kerkova fakte per pikepamjet qe shprehu, me solli paragraf ne gjermanisht duke menduar se pamundesia per te kuptuar permbajtjen do shtynte lexuesit ta pranonin si burim qe mbronte pretendimet e tij. Por nje perkthim ne Google tregoi se paragrafi misterioz nuk ishte prove por thjesht detaje mbi nje universitetin e Reading (vendndodhja, siperfaqja, etj - dmth teresisht pa vlere).
Ka edhe nja 2-3 te tjere me sjellje te cuditshme, por s'dua te harxhoj me shume kohe.

Ndersa ne Facebook jeni aq aktiv sa kuptohet qartazi qe po beni fushate agjenturore. Kam debatuar edhe andej me nje prej jush qe manipulonte me kembengulje te pafytyre historine e Camerise. Edhe ne ate rast e kontrollova burimin qe ai/ajo citoi dhe atje thuhej dicka teresisht ndryshe. Madje edhe kur i thash "ti duhet te jesh se s'ben grek qe manipulon historine e Camerise ne kete menyre", ai reagoi duke e aprovuar akuzen time me nje 'like' te komentit ne fjale.

Ju do e vazhdoni propaganden deri sa SHISH te vendosi te veproj. Por nderkohe mos harroni: jeni shqiptar te asimiluar! Ne Epir/Toskeri s'ka pasur kurre grek, me perjashtim te disa kolonisteve ne Arte/Ambraki dhe ne Apolloni para rreth 2500 vjetesh. Jeni shqiptar te asimiluar duke luftuar kunder kombit tuaj te vertet.
 

Endrra

VIP
Kujt ja thua, ketyre t'u vije urdher neser nga Turqia @Eugeneral Mbret i Shqiperise te gjithe do me puthin prapanicen!
Pikerisht pra..provokon anetari i sapopermendur..dhe askush nuk nderhy.
Normal qe ti Reagon edhe pse ska justifikim fjalori qe perdoret.
Dhe vetem kur hy @WxP mbyllet tema apo behet Problem.
Cjane keto sjellje dy standareshe dhe kercenime se kuptoj.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Une nuk kuptoj stafin..aa her permendet dhe zgjohet Barnaba..cfare ti teket thote e ben .. dhe e dini shume mire sa anetare Problem eshte dhe ju e mbroni .
Qofshi ju qe jeni .
Ama sja u kemi borxh dhe te mbyllim gojen kur na ofendon.
Ti personalisht ku je ofendu nga @gues-t ?!
 

Marla

Quo Vadis!
Eshte shume interesante fakti qe nese dikush ankohet per 1 problem te caktuar gjithmone do dalin dhe keto demet kolaterale qe me zor presin te nxjerrin vrerin per qejfmbetejet e rradhes. lol

Peace njerez ka gjera me te rendesishme se keto idiotesira, nese sju pelqen dikush nga forumi apo nuk jeni ne gjendje te perballeni ne nje debat keni opsionin ignore/injorim dhe jetoni te lumtur ne FV!
 

WxP

Hidrauliku
Po ju falim shume. Mos e teproni me
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top