Jepni dikujt shpresë sot

M

MeriAna

Nuk jam e sigurt nese ka nje tem te till por ju lutem ketu vetem shkruani dicka te bukur qe mund ti japi someone hope!

Jan shume njerez pa njeri ne krah Ose qe per nje moment mund te ndihen te vetmuar... Cfare do ti thuash ketit person...

Mund edhe te postoni video qe motivojn nje njeri- faleminderit

Cdo gjuhe lejohet ketu!

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@MeriAna lejohet vetem shqip ,se i bere corap temat
Ke nje seksion ku mund te hapesh tema ne gjuhe te huaj!

Sa per temen , eshte bere e modes tanime qe ndihmen, krahun e fjalen tia japim neper rrjete sociale.
Nese vertete kemi kaq miresi brenda nesh, ndihmesen le tia japim balle per balle.
Nese nje person ka nevoje per nje fjale te mire, ftojeni ate ne nje kafe , degjojeni e nese deshiron jepini nje keshille...o ne mos lerini te kuptoj se eshte krahu ku mund te mbeshtetet. Ndonjehere mjafton shume pak ,per te bere dike te ndihet mire.
E nese ka nevoja monetare, si ta kesh mundesine ne kete pjese....nese mundesh ndihmoje e nese jo prape ok....tek e fundit askush sdo te paragjykoj e ditet e veshtira qe jetojme.

Por ne fund , nderin qe ben mos e permend kurre.....sepse vetem nder nuk ishte me ajo qe bere !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje person qe nuk i jep kuptim jetes e qe nuk ka parime, shnderrohet ne nje kafshe qe ka vetem trajten dhe pamjen e njeriut. Zbukurohuni per brenda, bota do ju duket e mrekullueshme. Lumturia e vertete perfshin bukurine dhe shkelqimin e jetes.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Mua kto pozitivet sme ndihmojne

Kam nevoj per pozivitet?
Vej Miss Elliott dhe kercej deri sa tme dhembi cdo muskuj lol
 
Top