Jepni nje mendim?

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
kam fjalen per Iselen sepse i qelloi per nje pakujdesi te gjith e kemi ngren kur na moren passin athere gjoja ishe alfa 5 dhe ksaj kshu ja punun dhe kerkesa eshte kjo? Me e shtu perseri ne aop se do jet me e kujdeshme se me kaq ore sa rri On kjo pse mos e ket?jepni mendimin por pak sakt e pa gabime:p Mos thot njeri jo se e griva :D:p
 

Rrugaci_i_vogel

Antar Aktiv
Gzohem qe mori nje mundin me e hap ket tem per iselen !!! un them ti jepet dhe i rast pse jo,ka nodh car ka nodh ajo do vej mend tani, shpresoj te meret parasysh kerkosa jote streso flm !! Jam Per Po ..
 

[Niku]

Anëtar i ri
Streso Un Dakort Jam... Keshtu Si Eshte Isela Ishte Ironic Dhe U Shtu...
Per Mendinin Tim E Shtojme ;)
 

-MONIKA-

Antar Aktiv
Hahahahaha...... Isela
S'esht goc e keqe, ndonjehere gabon po te gjith ne kemi gabuar , njerez jemi.
Shpresoj te dij te zgjedhi shoqerit per konfidenca, gjithsesi jap aprovimin tim per PO!
:)
 

[Niku]

Anëtar i ri
hahahahah streso... kete qe po thu ti tani per isela e thash un ne drek me australianin
por ai desh me shtu bambaola dhe e shtoi :D
 

-MONIKA-

Antar Aktiv
PRESJON ME MU SKAAAA :p:p:p:p:p
RRi mire se thash JO!!!
Haahha
Nejse , Isela esht Ok.
 

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
ku jan logset Nimela i kemi pa por puna eshte se tgjith kemi gabu dhe Gabimi eshte njerzor ..Tani perderisa jemi nje staf dhe vendosim ne si staf te gjith me unanim atehere i bi ta marrim parasysh.Sduhet te dali nje person i vetem me rrezu 7 mendje ktu se ksaj pune i bi kot sa jemi ne e Topin e kam une e Penalltin do ta gjuaj vet ;)
 

alfa-5

Anëtar i ri
Bravo sopat bravo ...
Rastesisht po lexoja kto temat qe keni hap dhe me beri pershtypje kjo dhe desha tju thoja vetem dicka sepse leni shum per te deshiruar me kto temat qe hapni apo me postimet qe beni. Ju esht dhen nje acc per te mirmbajtur serverin dhe jan te pakt ata qe kan deshiren ti perkushtohen.

Nje pyetje
Ter ate topic qe u ndrru me sharje per mu ndaj meje me passin e dhen nga kjo me deshiren e saj per ju ka ndonje domethenje apo varja se u shava un dhe boni sikur sdini gje pa e permend fare ktu ne postime ??? Kshu funksionon te qenurit sop ???

Vetem fakti qe kam qen founder, fakti qe jam NetAdmin, rrespekti qe kam pasur per secilin prej jush, kte teme sduhet ta trajtonit ne kte menyre.
Kur ju shajne ju, jemi ne ata qe ju mbrojm nga brenda serverit duke i bllokuar nicket e duke i nxjerr jasht dhe duke u vendosur spame ne menyre qe flodi per ju mos te depertoje. Mua sme ben pershtypje aopi qe mund te marri ajo, por veprimi qe behet nga ju se se rruni fare, dhe sikunder fola me Stresin, ne momentin qe do marr vesh se kjo tipja esht shtuar nga x-person Sop, do ti bej suspend nick dhe ta harroje fare chatin sopi ne fjal qe merr ate vendim se kshu esht per tjua ber juve sepse rrespektin ndaj stafit oper apo dikujt tjeter e keni "0"
Jeni sopa per te mbrojtur imazhin e serverit dhe te jeni krahu djatht i stafit oper e tembroni pikepamjet e stafit dhe jo sopa per te tall Faqen me nderin e dikujt ...
 

Sub-7

Anëtar i ri
ne fakt alfa ka fol taman jo se ta mbroj se esht netadmin apo founder... thjesht per konkluzion qe ka then.. un enjof shum mir alfen... dhe kam vite qe e perdor ket server dhe besoj se me njef shum mir kur i kam folur per 1 rikthim timin... puna esht qe cdo sop sic jam vet jemi ktu te mirmbajm stafim e aop dhe ti bazohemi rregullores... thjesht sosht puna per sharje apo ofendime mes stafit...
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Meqe dhe un si ashtu dhe alfa-5 e pash kete tem thash t`ju them dhe un dicka ne lidhje me shtimet "Aop". Kohet e funit jan bo shum shtime gjasme te ashtequajturve floodista te penduar lol eshte me te vertet per te qeshur po mund te me thoni dicka a mund te rrij qeni pa henger ... ee? jo pra nuk rrin jeni tu bo shum gabime ne shtimet e stafit aop jan te pafalshme kur shifet qe shumica e stafit sop jan me provoje si puna stresit prsh. Streso lexova me lart qe nji nga arsyet pse ajo duhet te ket aop eshte koha qe ajo qendron ne chat? po ta krahasosh dhe flori-br dhe bledi-br dhe skin apo ku ta di un rrin shum or online ne dit dhe po ti krahasosh kjo isela me kto flodista nuk kan asnji lloj ndryshimi ato flodojn ndersa kjo jep pass e aopit shan gjith diten nuk le njeri ne staf pa u zen nje fjalor i bastardum do te thoja un per personin ne fjal Jo qe nuk ben per aop po them se dhe thjesht si user eshte i demshem. Nuk eshte arsye koha online e nje useri per ta shtu aop streso eshte njohuria dhe perkushtimi ndaj accessit qe i jepet se rrin 1 or 2 apo 3 dhe nuk rrin 10 apo 11 or ne dit c`renci ka renci ka qe per aq sa rrin ta boj punen tamom. per c`fare te duhet nje aop qe rrin 10 or ne dit ne chat dhe nuk eshte i zoti te beje punen qe i eshte caktuar apo i mungon deshira ta bej un persh. do preferoja me shum nje qe rrin 1 or ne chat dhe per ate or qe rrin ben punen tamam ashu sic duhet. Nqs e doni mendimin tim ai eshte "Jo access aop per te till usera" per mendimin tim ju duhet te punoni me shum ne staf se fatkeqesisht po shkon posht e me posht... FLM t`ja kaloni bukur!
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
ca bo presjoni me suspend ahahahaha :D
 
Top