josh childrees ne olimpiako.

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
me gezimin tim me te madh ju njoftoj se josh childrees i atlanta hoks u ble sot nga skuadra time e zemres,olimpiacos peireaus per 3 vjet me 9 milion euro ne vit.eshte nje nga blerjet me te medha dhe me e shtrenjta qe ka bere skuader evropiane dhe kjo jo vetem per emrin e lojtarit por edhe se per here te pare nje lojtar nga ana tjeter e atlantikut me emer te mire ne moshen 25 vjec le nba per nje skuader evropiane.ai mund te gjente ke skuader te deshte por leket e olimpiacosit ishin shume dhe se sot ne forumet e nba dhe te atlantes te gjithe ishin te nervozuar dhe te habitur per hapin qe beri nje lojtar ne kete moshe.tani e dine se sjane vetem ne kete bote por skuadrat evropiane mund te marin ke lojtar te duan nga nba,sic beri pak dite me pare kimki me karl delfinon dhe me garmbahosen.
disa foto nga lajmi:


newego_LARGE_t_881_1331894_type11104.jpg

newego_LARGE_t_881_1331907_type11461.jpg
 
Top