Jua mban te flisni per politike ?

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
Mua nuk me intereson nje qeverri e re ne votime ,apo te qendroje kjo qe eshte ,se ne 30 vjet demokraci eshte vertetuar qe gjithmone kemi votuar vetem bije k..... mqe skane bere asgje per kete vend ,po vetem per xhepat e tyre ? po ju cila force politike ju intereson ,dhe perse ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Mua nuk me intereson nje qeverri e re ne votime ,apo te qendroje kjo qe eshte ,se ne 30 vjet demokraci eshte vertetuar qe gjithmone kemi votuar vetem bije k...... mqe skane bere asgje per kete vend ,po vetem per xhepat e tyre ? po ju cila force politike ju intereson ,dhe perse ?
Ne fakt... do ishte me mire te provonim nje qeveri k..... te divorcuar e pa femije?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Ashu esht prap do votohen kto . Thjesht ket vit do kaloje n 'rrotacion se boll vjedhen kto tjert
 

Mogli

Be good or be good at it
Ne fakt... do ishte me mire te provonim nje qeveri k..... te divorcuar e pa femije?
Te jene Bukurosha me femi do ishte me mire se jane me eksperte dhe nuk do kishte ndonje ngjizje aksidentale.....dijne si ta shmangin hahahhahaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo se ska cfare te thuhet , ka shume me teper se cmund te mendohet, porrrr
Te flasesh per partite politike shqiptare , eshte si te thuash - ke te zesh e ke te lesh
Dhe me kujtohet ajo shprehja - M** i biri, M**i ati, M** ai qe beri te ane
 
Top