Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Malsi

Anëtar i Nderuar
kopshti.jpg

Teksti që duket në një libër që iu jepet fëmijëve përpara se të bëhen gati për në shkollë është vërtet rrëqethëse.

Edhe pse ndoshta shumë fëmijë nuk dinë ta lexojnë, prap është e patolerushme që edukatoret t’i lexojnë fjalë të tilla fëmijëve.

Foto në fjalë flet vete dhe rreshtat e saj janë shumë banale.

kopshti-1_3159.jpg

GazetaExpress
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Ahhahahaha qesharake .
Po nga kush tekste eshte shkeputur valle?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Po keto jane tekste qe i bejne po vet grupe qe merren me nxjerrjen e teksteve . Shumica jane vet poet dhe fusin ca tu vij permbare
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

hhahahahah edhe pastaj thon se femijet jan te pa edukuar:jooo e ku me marr ket edukat thua se o te mjer !!!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ka edhe këso poezish që ju lexohen fëmijëve në kopshtet shqiptare !

Sa turp.
Ama me turp nqs keto fjale fliten dhe ne ambjente familjare.
Ore kaq e veshtire eshte te jet i edukuar njeriu??
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Shiko fotografinë 23508

Teksti që duket në një libër që iu jepet fëmijëve përpara se të bëhen gati për në shkollë është vërtet rrëqethëse.

Edhe pse ndoshta shumë fëmijë nuk dinë ta lexojnë, prap është e patolerushme që edukatoret t’i lexojnë fjalë të tilla fëmijëve.

Foto në fjalë flet vete dhe rreshtat e saj janë shumë banale.

Shiko fotografinë 23509

GazetaExpressPo mire mo, nese tallej turku greku apo serbi mos valle me bukur do fliste???

-Nuk po e shihni se deshira e turkut grekut dhe serbit qe shqiptari te jet trrap, p-l-o-t-e-s-o-h-e-t qe nga kopshti deri ne parlament???

...po flini o flini ju se kur fle gjum shqiptari behen mbrekullite!!!
 
Top