Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe & Muhabet

C'a ka naj thashethem interesant per me tregu??? Qe te shkoj e te vej tellallin ne forum?? Do u martoka Call-i? apo Nicktjeter? Lol
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Po afron dreka njeres dhe mua po me merr uria,afrohuni tek kryqi kuq,lol

tagliere_nostrano.jpg

Le%20nostre%20bruschette.jpg

8%20020%20bruschette.jpg

Vino-Bianco-300x300.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Miremengjes juve qe jeni me mjalte ne goje sapo lind dielli (dmth kur me permendi mua :p)

Tema e dites :- Kush lindi me para bakllavaja apo byreku?
Mund te kete ndodh qe psh ka lindur byreku para dhe duke e nisur per te kripur ndodhi dicka....pasi u shtruan 50 peta papritur i ra sheqeri me uje aty siper edhe kur e provoi tha mmm jo dhe aq keq
Ju si mendoni?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Miremengjesi!

Uroj te jeni zgjuar sot te gjithe duke buzeqeshur :)


Endrra hajde se kafja gati eshte, mos ankohesh pastaj andej ketej qe vetem Losstit i bej kafe... kjo speciale per ty :)

10sb0bd.jpg
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi, kush do na e boj kafen sot me qe sweety me tradhetoi, Lol
 

Endrra

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Miremengjesi!

Uroj te jeni zgjuar sot te gjithe duke buzeqeshur :)


Endrra hajde se kafja gati eshte, mos ankohesh pastaj andej ketej qe vetem Losstit i bej kafe... kjo speciale per ty :)

10sb0bd.jpg
Süsse ... Nuk u ankova per vete mi... Vazhdo beja prap, por jo sa x i teket ktij lol

Te lumshin duart e Ta sjellte nusja e djalit ( se kjo shprese na mban lol)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi, kush do na e boj kafen sot me qe sweety me tradhetoi, Lol

Hahaha nuk te tradhetova por kam frik mos me bojn me llafe Lol

Sot kafe turke do pime :)


2960ifa.jpg


@Nicktjeter mos kesh ngeterruar temen moj apo edhe ate ne enderr e pe Lol
hajde je per kafe? :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjesi....
uw52b8ab3b.jpg
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Sweeti, mos i degjo fjalet e njerezve te keq, Lol
 

London

carpe diem
Titulli: Kafe & Muhabet

kush po me ban mu kafe :p se kam marr rrogen sot nuk ngelni keq ££££ lol lol
 

Endrra

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

image.jpg. Bujrum... Nga nje per secilin lol

Lossti kokrra e kafes tende eshte ne fund fare.... Bej nje zhytje tani ;)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Jo po nuk vazhdohet keshtu
Ketu qeka o mete per vete lol
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Kafe & Muhabet

Un edi ca esht cafja irlandeze :p lol nje got me uj te nxeht me cream siper :p


varet ku e ke pi

ajo origjinalja pihet me whiskey irlandez ;)

[video=youtube;2pnNoPx-Pt8]http://www.youtube.com/watch?v=2pnNoPx-Pt8[/video]
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Nuk e meritove "Lol" pranej se vuna :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Kisha dhe nje propozim, te perjashtohet mosha e 3'te nga kjo teme se jan koprrace...

Me t'mira
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top