Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ZHIGO

...
Titulli: Kafe Muhabet..

kot ju pys...te dyjave .

sa kafe pini ne dit?

marla ... alpiniste punon ti o shpiiirrrti ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet..

kot ju pys...te dyjave .

sa kafe pini ne dit?

Une s'pi fare, por sot ka ardh puna qe du nje kove me kafe, Lol...
 
Titulli: Kafe Muhabet..

une 1 ne dite, por ate qe pi e pi me bisht te madh Lol

keni nigju per kafe me bisht ju ... jo hic vetem une e di :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet..

thumb.png
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Flm per kafen Nick
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Une dua nje ice tea po pati se qeka i cik si vape sot dhe s'mu pikan gjerat e ngrohta...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

C`kane keto haxhiajt Elushe... Lol
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Kafe Muhabet..

Koka te zgjuara...edhe se e them vete! ;)
 

ZHIGO

...
Titulli: Kafe Muhabet..

Sa agresiv jemi ne Shqipetaret ne komunikim...

gjith kunja me . gjith kunja.

sidomos kto femrat apo çi lën dhe thojt kastile te gjata...me ta mor shpirtin fare. ti psh ku e vune re? qe te ballafaqojm menimet , flas :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kafe Muhabet..

Gjesiiiii
kush na ben nje qumesht me cokollateee?


Une ju bera embelsirat per mengjes, mqs skam gjume naten ... gatuaj lol
calb30PHOTOS_DE_PRODUITS_ET_LOGOS_RABINIQUE_297_jpg.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kafe Muhabet..

Gjesiiiii
kush na ben nje qumesht me cokollateee?


Une ju bera embelsirat per mengjes, mqs skam gjume naten ... gatuaj lol
calb30PHOTOS_DE_PRODUITS_ET_LOGOS_RABINIQUE_297_jpg.jpg

Mirmengjes Zina se na kish mar urija :p :p
Ja dhe qumshi jot :D


cokollata_me_qumesht_me_e_mire.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Redi po mua qe sapo hapa syte e zeze do me besh nje kafe plssssss
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kafe Muhabet..

HAHa po Sjan shum te mira kete vit i ka prish icik shiu te mijat sjan pjek akoma por po ja vjedh komshinjve per momentin :D
AH me ka mare malli per qershi....shpresoj mos me kaloj vera pa ngrene mjaftueshem per 1 vit :p

Qe sme gjete nuse une po rrija duke prit ty lol

Po moj monke ta bej reni nje kafe ty :D

wOCfH6OKSLM3y48M1YWNYVIplzCEMwkyUC-VWwR2njn8QYc7II.jpg
Mos genje, se eshte gjynah
sa here te kam propozuar une ty kandidate per nuse, e ti ske pranuar se jo kishe kap njeren, jo tjetren lol lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kafe Muhabet..

AH me ka mare malli per qershi....shpresoj mos me kaloj vera pa ngrene mjaftueshem per 1 vit :p


Mos genje, se eshte gjynah
sa here te kam propozuar une ty kandidate per nuse, e ti ske pranuar se jo kishe kap njeren, jo tjetren lol lol

LOOOL ika ika se te rri dhe pak me nxorre te palarat me keq ti mua sa e eger behesh kur te akuzoj lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet..

Ju paska tromaksur termeti mduket? Hajd mbushni nga nje filxhan kafe te merrni veten :D

large.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe Muhabet..

Mjesi te gjithve..:))
Soulin ajde kafja gati zemer :)

large.jpg


E i tjeter per kush te vij i pari/a ,.. te vrapoj tek kafja hahahahaha :p


large.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top