Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

London

carpe diem
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kiterr apo na i bjen do geshtenja ti pjekum ne zjarr aty,ose misra ..:))
Silli ti vec se kemi Nick qe i pjek,se duhet me mesu si behen punet e sidomos te fshatit,se do i gjejme i burre fermer ne bashkpunim me Call andej nga fermat Ingleze qe thoshin te vjetrit ahahahhahahaha

O call rrac te zorshme trim se ashtu eshte dhe vete kjo ,e mbyt me qen i bute duhet ma ja gjet te serte :p hahahahaha me namuz qe kur ti rrudhin mustaket ta mbyllin gojen kjo :p grifsha jon hahahahaha
t'but maj nev se ska anglez te eger vetem zezak qose si ban nazze kja lol lol lol
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kush do na sherbej nje kafe?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Call kerkesat e tua po shtohen dita dites, se mos na kerko edhe pune tashi
Se vec nese te jap te miat, se ia iken fondacionet duke te ushqy ty lol lol


E din ate barcaleten, une ngopur miku me ngopur

Izem burra lol lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe Muhabet.!

Morena ka lind per qytet, po keto punet e fshatit i bej per juuu si moshe e thyer qe jenii :p lol

Dhe keni akoma zemer me fol keq per mua

Sje per burre qyteti ti jo, se ta rrafin graria e lagjes :yep:

T'gjon plaku ty nje burre malesore qe punon arat e tere dynjas dhe nuk lodhet ;)
 

London

carpe diem
Titulli: Kafe Muhabet.!

Call kerkesat e tua po shtohen dita dites, se mos na kerko edhe pune tashi
Se vec nese te jap te miat, se ia iken fondacionet duke te ushqy ty lol lol


E din ate barcaleten, une ngopur miku me ngopur

Izem burra lol lol

Pse maj ala se ke marr vesh ti ,ngopet miku nai her lol lol lol paske fjet mir sot m'duket do me na ba edhe darken santé :p se po hapi receten tash lol lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Pse maj ala se ke marr vesh ti ,ngopet miku nai her lol lol lol paske fjet mir sot m'duket do me na ba edhe darken santé :p se po hapi receten tash lol lol

hahahahaha lol lol
Plaq , receten bashke me burrin
Ndryshe mos u paraqit, se une kete e quaj shfrytezim minoril lol lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe Muhabet.!

Po arava te veta a i del per zot i here lol

S'le lendine pa e prashite :p dhe ne veren me te nxehte bahceja e tij eshte e fresket dhe plot lule :flutur1:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

S'le lendine pa e prashite :p dhe ne veren me te nxehte bahceja e tij eshte e fresket dhe plot lule :flutur1:

lol lol spo ecen keq, kete kisha dhe une enderr lol

Loverman nese di te gjesh dic me mire, e tia kalosh pretendentit qe me ka sjelle kitra
e ke edhe ti nje kafe turke lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

o llafazana ca po beni? :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

sa erdha nga puna, kam ven dreken..nje turke e dua edhe une...flm :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe Muhabet.!

sa erdha nga puna, kam ven dreken..nje turke e dua edhe une...flm :)

Po bahcen e ke rrotulluar e bere gati per pranvere :hmm:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kush do na sherbej nje kafe?

Mire se na erdhe LoverM..:) bujrem,

th


Bella mire se na erdhe e dashur,ktej po bejem shkuesi,pim raki bejm plane per pleqeri :p

Bella per ty :)

Coffee-Love.jpg
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

nick asnjehere me burre...gjithmon pa burre vi ahahhahaha...


hajduti kam ca vite qe punoj :p vetem se kete vit mu rrit rroga heheheh ;)

rrofsh per kafen neve...ue pse na erdhi mosha per te qen shkes ne moj neve bobo si ikin vitet ahahha... lovm me ke do e martojme para se te na iki nga duart ky djale :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Ca lovermaniii oj belle
Burri mojjj burrin tim, ma gjete apo jo lol lol

Avash me rradhe gjerat, i here me rehatoni mua, pastaj lovermanin lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kete e kam per interesat e mia :p lol , apo se kishe me mua

Hajdutooo cf don hap gojen e fol, vetem ne xhepa mos shtir :p lol

e ka me mua prej ngjyres politike heheheh... hajduti po ti ne kerkim te nuses je si lovm :gjuhe:
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kete e kam per interesat e mia :p lol , apo se kishe me mua

Hajdutooo cf don hap gojen e fol, vetem ne xhepa mos shtir :p lol

Nicktjeter, Si ne opozite qe jam shm gjera me duhen, shm flm, gjithsesi duart nuk do ti fus, kohe krize :)

O mi bella, ke ardhe ne pushtet, shijoje edhe per pak, se e papune do te nxjerr, jo per gje, por me ke munguar te lexoj ne FV :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Nicktjeter, Si ne opozite qe jam shm gjera me duhen, shm flm, gjithsesi duart nuk do ti fus, kohe krize :)

O mi bella, ke ardhe ne pushtet, shijoje edhe per pak, se e papune do te nxjerr, jo per gje, por me ke munguar te lexoj ne FV :)

hahahah aty te rrish ne opozit se dhe nja 8 vjet do rri vete aty ku jam :p bej ca pushime bej, leviz, bej vrap se shume u shendoshet ne pushtet :gjuhe:

gjithashtu
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe Muhabet.!

Me sa po marr vesh une nga politika nderkombtare :p bella paska hipur siper tash, demek ne pozite :gjuhe:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Me sa po marr vesh une nga politika nderkombtare :p bella paska hipur siper tash, demek ne pozite :gjuhe:

jam kordinatore njesh ahahah... ej kafen e shijova flm shume, tani po iki te gatuaj prej verteti. puci fv :D
 
Titulli: Kafe Muhabet.!e ka me mua prej ngjyres politike heheheh... hajduti po ti ne kerkim te nuses je si lovm :gjuhe:

KOt me ka dal nami mua, une do rri beqar :) ce dua nusen, Po mu desh ka plot verdall te martume te gatshme:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Ca lovermaniii oj belle
Burri mojjj burrin tim, ma gjete apo jo lol lol

Avash me rradhe gjerat, i here me rehatoni mua, pastaj lovermanin lol

ty duhet te ta kerkojme me kujdes burrin nuk te hedhim ne duar te ketyre qe verdallosen ketej :p

lovm le te bej si macet.... lahen duke u lepire vete ahahhahaha
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Bonjourrr bonjourrr a tout le monde
Cest mois la magnifique Morena

Skllever akoma gjume jeni, smeritoni te jetoni te gjalleeee

Mengjesi
Frutat
Embelsirat ku janeeee
 

cent

...Lontano
Titulli: Kafe Muhabet.!

Miremengjesi te gjithve.. Kush e ka radhen per kafet sot.?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe Muhabet.!

10616088_742502025834247_2048984625391997460_n.jpg
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

A ka ngel naj kamariere ketej rrotull?:gjyshe:
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

Bonjourrr bonjourrr a tout le monde
Cest mois la magnifique Morena

Skllever akoma gjume jeni, smeritoni te jetoni te gjalleeee

Mengjesi
Frutat
Embelsirat ku janeeee

Sa bukur tingellon frengjishtja ne buzet e tua :p

Po nje kafe nga dora jote per buzet e mia a mund te kem une?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top