Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Kafe Muhabet.!

:mah:
Jo, cne !

Hmmmmmmmm, ti je goce poetike, edhe kafen vetem po ta kerkuan me vargje ta jep

Oj ti goce o moj nicktjeter
E embla ish-morena `e vjeter`
Je e papame o yll bote
A ma ben nje kafe nga dora jote?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe Muhabet.!

Une une une

Dhe jo vetem 1 kafe
large.jpg


Dhe jo vetem kafe
large.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kafe Muhabet.!

Pershendetje, si jeni popull
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kafe Muhabet.!

Dhe jo vetem 1 kafe
large.jpg


Dhe jo vetem kafe
large.jpg

Kafet sma mbushin shume syte, po kjo dreko=mengjesi po ma ben cik zili
Hajde ha e ti me mua, se sha dot vetem se me ngec ne gryke:p
(jo per gje, po pse te trashem vetem une :p)
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

O Zina mos i ha te gjitha vete, ler ndonje kore edhe per Cen tymin lol
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Kafe Muhabet.!

Eshte njoni nga katuni im, qe i ngjan ktij cenit te forumit
edhe ai i ha shume embelsirat e vlonjateve lol

Une si ha se ka fut turinjt ajo llupsja nikja,
masnej kam hall se shendoshem :p
edhe sma var me njeri, ngel si disa.... lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kafe Muhabet.!

hmm kaq mendjemedhenje qenkeni saqe as pershendetjen nuk e pranuat ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet.!

O Zina mos i ha te gjitha vete, ler ndonje kore edhe per Cen tymin lol

Ueee c'me kujtove qoftet me kte :(

PS. Desha nje çaj prej atyre qe kujdesen per banakun ktu...
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

O loverboy Mirmbrema boj gati dy gota se paska sjell zina raki kumlle nga lezha lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kafe Muhabet.!

Rrezik loverman, te dehen gocat, apo s'dehen aq lehte :p
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

Ueee c'me kujtove qoftet me kte :(

PS. Desha nje çaj prej atyre qe kujdesen per banakun ktu...

Meqe je semure, nje sherbim alla katunarçe po e boj vet :p

tumblr_mgzjf8zSfJ1qgibpgo1_500.gif
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

Rrezik loverman, te dehen gocat, apo s'dehen aq lehte :p


Jo mer ca dehen thu ti, ta shofesh zinen kur tja bej: Gezuar o gjigand
vlonjatet qe thua ti loverboy, kur jane dy zihen. ndersa kur jane tre ca bohet?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kafe Muhabet.!

Nuk e di, pasiqe qe qenka thenje vlonjate :p ca bohet ?
 
Titulli: Kafe Muhabet.!

Ja se ta thote zina se duhet ta dije :gjuhe:
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Kafe Muhabet.!

Urdheroni.....Ju beft mire
10403210_779114758836072_5145442247212138561_n.jpg
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Kafe Muhabet.!

Ela shko nje faqe me pare dhe zgjidhe ke don....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top