Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mqns jam duke pi kafe po u sjell dhe juve ...
1434_425328134235845_1138325257_n.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe & Muhabet

Mqns jam duke pi kafe po u sjell dhe juve ...
1434_425328134235845_1138325257_n.jpg

flm ..:)) chika..po e marre nje...edhe pse kam pire dy kete pasdite..

Chika per ty..:)..
Dhe ,........O Nick ajdee merre e ti i got,bejm gezuar e leri sherret hahahahahahahah

large.jpg


 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Me gota jo plot (me ndonje pije , edhe uje miii)
Te na vije tersi keshtu nga kembet deri tek maja e flokut e ee??

Jo flm , refuzoj lol
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Flm shume Neve :)

p.s o nick po mire te thote me qetsohu :p (shaka)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Nje darke kehtu dua une... kush na e sajon, Lol

Immagine-12.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

large.jpg


Dritat ti solla une....
Tashi ndonje tjeter te sjelle tryezen ndonje karriget e keshtu me rradhe :p

o chika ngaqe jam e qete jam keshtu :p
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Nje darke kehtu dua une... kush na e sajon, Lol

Immagine-12.jpg


Darken kshu e sajoj une, Lepur i eger me arome portokalli :p
duhet te gjesh nje femer elegante 45 kg
po zgjodhe nickun do fundosesh lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe & Muhabet

Nje darke kehtu dua une... kush na e sajon, Lol

Immagine-12.jpg


Dhe ti pik dimrit ,kerkon te ngrohesh detin ahahhahahahaha
Prit pranveren e dicka do sajojm pastaj...

ftoi.JPG


Lost meqe kam marre persiper sherbimin kete dark ketej nga kafja..:)

Merr i ftua ,se jan te stines,,:)

O Nick ec merre i kokerr ftua pra ,qe te ngelt ne fyt mii,,qe me refuzoveeee gotat e mbushura me frutaaaa...hahahahahahahahaha
Po sje rob mi,na ngele ne dere te forumit,gjithe ajo sofer Vlonate ishte dikur hahahahahaha,e ste martum dot :p
tashe ketu i kam humbur shpresat...ahahhahaha
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Dhe ti pik dimrit ,kerkon te ngrohesh detin ahahhahahahaha
Prit pranveren e dicka do sajojm pastaj...

Lost meqe kam marre persiper sherbimin kete dark ketej nga kafja..:)

Merr i ftua ,se jan te stines,,:)

O Nick ec merre i kokerr ftua pra ,qe te ngelt ne fyt mii,,qe me refuzoveeee gotat e mbushura me frutaaaa...hahahahahahahahaha
Po sje rob mi,na ngele ne dere te forumit,gjithe ajo sofer Vlonate ishte dikur hahahahahaha,e ste martum dot :p
tashe ketu i kam humbur shpresat...ahahhahaha


Si me thua te ha moj tu thafte goja, Lovermani po perhap panik lol lol
Lere se ketu skam ardhur per burre, erdha per muhabet :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Nick, trego sa kg peshon urgjentisht se po shkon keq situata

Nev te shohim sa do e mbashe fjalen :p
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Fol veton Juristi nga se ankohesh? je ne vendin e duhur lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Losto pyt Lovermanin a e dinte me mire se une lol rrumbullak rrumbullak 67 e kapja lol
 
Titulli: Kafe & Muhabet

67 kg eshte kjo ne foto

tumblr_ml3vwslox31rna6xlo1_500.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Kot e prishe veten o Lover :(, ky as 67 biles biles edhe te jem anoreksike Losti sme merr

Cpaske qene!!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe & Muhabet

67 kg eshte kjo ne foto

tumblr_ml3vwslox31rna6xlo1_500.jpg

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii turp lover pse ma ke zhvesh vajzen...ahhahahahahahahahaha,,,
gjoksi tek fotoja e pare,,uaaaauuuuu nick do ndryshoj preferenca hahahahahahaha

Nick tani hidhu,bej sherr :p

Veton,mire se na erdhe nga sofra jone,,sa per psikolog e per dhenje zgjidhjesh problemesh e problematikash.,..vec shkruj e lexo pastaj ,,,ahahhahahaha
Jena te papare...gjate ketij fundviti :p

 
Titulli: Kafe & Muhabet

Nicktjeter kur thote loSsti per ceshtje estetike bjeri vetes mbrapa
se nga para te shef forumi lol
merru me sport,kerko divorcin nga kto karbohidratet,embelsirat,mbyllu 1 ore ne dite ne banjo duke ngrene limona me kripe
pastaj flasim l
ol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

O Nev po cpaske qene ti , nje shpirtzeze akoma me zi se Lovermani :(
O Lover sikur e paske ruajtur Lostin ti cf ka thene apo jo lol

Une ste pranoj me moj Nevvv, qe kur te kam propozuar une :p


Vetono hapu me ne :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafe & Muhabet

hahahahahahahahah,ja tash do me hedh ne rrjet,thashethemesh e Vetonin.. :p

Ste dalim une e Loverman,,qe na bere gropen per segjalli :p ahhahahahaha
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Kafe & Muhabet

O Nev po cpaske qene ti , nje shpirtzeze akoma me zi se Lovermani :(
O Lover sikur e paske ruajtur Lostin ti cf ka thene apo jo lol

Une ste pranoj me moj Nevvv, qe kur te kam propozuar une :p


Vetono hapu me ne :p


Jo se marre , turp :p si të hapem :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Vetoni vete erdhi

large.jpg

Vetono urdhero do gje tjeter?

lol po ia nese erdhe per psikolog, fol per problemet e tua :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Kafe & Muhabet

Faleminderit . U bë ngrohtë tashmë , sa për psikolog e lash :p smë duhet :p shumë kafe e mirë kjo e forumit :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top