Kafja e mengjesit ne FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Une do ruaj filxhanin me shpres se do ma shoh dikush :p o shefo, shtroj qadrat se na dogji dielli :bum
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Kitrra mos u shqeteso per filxhanin se do ta shohe komshia ime LOL

Taku kur te vish te marresh dhuraten e pare atehere do llafosim per te dyten :D Kafen e bere? :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Kitrra mos u shqeteso per filxhanin se do ta shohe komshia ime LOL

Taku, na lesho ate kengen:
''Kam kojshiken per merak
e perpikt eshte si sahat
une me kafe e qeras
e ajo mua muah, muah kizzkizz

ne pritje te komshies :merzitje:
 
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Dy kafe i kam pire deri tani, njeren prej te cilave virtualisht, realisht dhe bashkerisht me bordin drejtues te FV :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Gaz dergoje dhe nga mua ate komshien LOL LOL LOL
kitrra o plak djallzor qe as komshien nuk e le te bjere poshte :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

O shkodrane pse mi dreq rri ne kemb ti apo s'do kafe? :syze:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

mua as sme pershendeti njeri pa le me kafe :p

te kith faqen per kete mosverejtje :kissCyber kafen goces :kafe: pagesen ta bene GLOOM :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Kafeeee shkodranes eshte gatiiiiiiiiii
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Titulli: Pe: Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

te kith faqen per kete mosverejtje :kissCyber kafen goces :kafe: pagesen ta bene GLOOM :p

Pse ca u bera une??Banka e Zviceres??...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Re: Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Meqe je aty paguaj edhe per mua...

GLLOM, mos beje fjale se u be ora 10 e bafsh me shendet kesaj radhe. Hiq, hiq, laj filxhanat :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmgnjes kafeneia sot po e hap une kafenen :D :D

Ja dhe kafeia ime e mengjezit :D
9yZwopKUbHUSouSNuwYsp-KH2M3_Q91n33XtjDT3dI1xfOaR8Q.jpg

Mir se vini ju te tjeret ne kafen e mengjezit :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesssssssss...Po pres kafene une,pa sheqer ju lutem...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesssssssss...Po pres kafene une,pa sheqer ju lutem...

Mirmgnjes GLOOM ja dhe kafeia juaj esht gati ju befet mir :D
kafe.jpg
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Kafja e mengjesit ne FV

Flm Rendex...Sa ben??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Dua nje Fredo kapucino te embel
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Po te ve dhe une nje peruke ne koke dy portokalla perpara besoj se falas do e kem eeee LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Me qen se je klientia jon e par per sot po e bejm fales per ty :D

Kam ardh cift une,me Cyber....Cyber merr cfare te duash futi ne llogarine time se jane falas:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Po te ve dhe une nje peruke ne koke dy portokalla perpara besoj se falas do e kem eeee LOL LOL

ver ca te duash ti sbehet gje se je klienti dyt :p :p ta zuri radhen ajo hahahahahhahaha LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Re: Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Kam ardh cift une,me Cyber....Cyber merr cfare te duash futi ne llogarine time se jane falas:p

Kshu i bije te paguash se vetem nje kafe ofrojm falas ne sofrojm dy :p :p :p :p kshuqe i bije te paguash te cyberit :p :p LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Pe: Re: Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Kshu i bije te paguash se vetem nje kafe ofrojm falas ne sofrojm dy :p :p :p :p kshuqe i bije te paguash te cyberit :p :p LOL

Waaaaaaaaaaaaaaaa,pune e madhe,Cyber ec e pime bashke kafene,le te plasi ky...Ja Rendex falas e mori edhe ai:p:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Gjesi njerez :syze:He mo eshte bere vetem me cifte ketej hyrja :kafe::shoke:Atehere po pres te dera shoqerimin e dikujt :zogmelule:merzitje:n'fakt po pres komshien e Gazolines. Na e ka premtuar per sot:dhurate:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Kafja e mengjesit ne FV

Kitrra,eja eja,se pranojne dhe tek:p..Po deshe po dal te marr une edhe hyjme bashke cift,se me paska me sy te mire kamarieri sot:p:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Re: Pe: Re: Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Waaaaaaaaaaaaaaaa,pune e madhe,Cyber ec e pime bashke kafene,le te plasi ky...Ja Rendex falas e mori edhe ai:p:p

Nuk di gje une une di qe ne tavolinen tuaj kam sjell nje kafe nje kapucino kafeia esht falas per capucinon dua lekt perndryshe sdilni nga lokali pa paguar hahahah LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Gjesi njerez :syze:He mo eshte bere vetem me cifte ketej hyrja :kafe::shoke:Atehere po pres te dera shoqerimin e dikujt :zogmelule:merzitje:n'fakt po pres komshien e Gazolines. Na e ka premtuar per sot:dhurate:

Mirmgjes zotri a tua bej kafen tuaj gati ?? :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

Kitrra,eja eja,se pranojne dhe tek:p..Po deshe po dal te marr une edhe hyjme bashke cift,se me paska me sy te mire kamarieri sot:p:p


LOL kitra esht pronari kshqe prap falas te bije kafia ty prap :p :p :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmgjes zotri a tua bej kafen tuaj gati ?? :p

Ma le te tavolina aty ne qoshe me pamje nga rruga :ciaoo:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top