Kafja e mengjesit ne FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MasteR

I'm offline
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Hajd se po ua bej une kafen sot

13281d1326266451-kafja-e-mengjesit-ne-forumivirtual-kafe.jpg


Urdheroni uluni :p
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Kush desh makiato :p

80254.gif
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmengjesi te gjithe.. Ju uroj nje fundjave te qete ..
Master po marr kete makiaton rrofsh me nje nuse te mire :)..
 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmengjesiiiiiiiiiiii :) do na beje njeri kafe sot???
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmengjesiiiiiiiiiiii :) do na beje njeri kafe sot???
Ja dy kafe nje per ty dhe nje per mua:

caffee_umbria.jpg

caffee_umbria.jpg
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

with-steam-like-heart-on-brown-background-61828894.jpg

per ate qe po i pihet kafe ne kto momente si mua.....[me zemer madje] ahahha
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Une pjesen e kafes dua vetem... :p
per te shoqeru kafen...
rear_doaf203brioche01_344.jpg


p.s qe kur u ndru kjo banakjeria spo me shijon me si me par kafeja :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Per Love dhe Endrra meqe qenkan ngritur heret...
sunday-morning-coffee-break.jpg

p.s. Ju befte mire dhe mos u merni me shume thashetheme...hahaha
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Soul..me bej edhe mua nje caj te ftohte..nqs nuk perton :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Soul..me bej edhe mua nje caj te ftohte..nqs nuk perton :p

ice-tea.jpg

Ja tek e ke FLow, por here tjeter kerkesen shoqeroje me nje smile... :)

p.s. per sot nuk bej me as kafe as caj...spranohen me kerkesa
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

gjesi njerez :D
kafe skam... kush don nutella ? nutella-450.jpg
ose SimpsonsDonutsBig.jpg

(i vetmi aspekt pozitiv i prezences amerikane ktu... kam embelsira tmira qe te shendoshin edhe sikur vetem me nje shikim )
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

mirmengjesi ato qe jane on.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

:lule::lule:Oj shpija e madhe :kafe:a bene kafe kush ktej :kafe:
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

rZEpcwZVgR0d1TbZM4DFHfJqJm8sb0b9VsCNslHTodcWYKCgSp.jpg

E bera nje per vete se kta gocat zbejne gje
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

5910coffee.jpg

per ty....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

po kjo kafja eshte mbyllur fare apo si eshte puna?:D nje jave pa u hapur??!! Cudi....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

meq e hapi Soulmendja, po pi i kafe, edhe helm te jete pa e kerku se le :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Nje aspirin po patet mir ,sme pihet gje.. "D, thjesht po ulem e po sodis ...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

ncncnc... pse kush ka vdek nga dora ime o kitrra:p... gjthss kontrolloje njeher se mos ka bar miu me pikatore....hahaha(mu kujtua pallati 176-teatri dmth)
coffee-cup.jpg

poeti... te shkuara:)po pse me dhimbje koke qe me sabah:p

aspirine_effervescente1.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Sot 1 kafe dua ta shijoj vetem fare... mu ketu ne fund te kafenes virtuale :p
Sot skam nevoj per njeri...!
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

Miremjesi!!! Masi jam cue prej gjumit ma i pari, po e shtroj tavolinen po ju pres nja ka nja Mire se te vini!! :)

Morning_Coffee_in_Buenos_Aires.jpg
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjes ketej...Shpejt e shpejt pa shume fjale nje kafe dhe nje cigare:D
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

images.jpeg Urdhero Cigaret! :)

gloom.jpeg Urdhero Kafen. Te befte mire! :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Flm,te sherbefte nusja e djalit:D
 

Endrra

VIP
Re: Kafja e mengjesit ne FV

me duhet nje dopio espresso ,,,me zic po me hapen syte ...

Ka ndonje ketu qe ben kafe, se per Gloom e kam pa qe nuk e ve ujin ne zjarr kjo :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Re: Kafja e mengjesit ne FV

me duhet nje dopio espresso ,,,me zic po me hapen syte ...

Ka ndonje ketu qe ben kafe, se per Gloom e kam pa qe nuk e ve ujin ne zjarr kjo :p


Weeeee,ste lene cunat te jesh femer kam faj une se ngrihen bene kafene ne mengjes??:pJo asnjehere:D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top