Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Kafshët janë miqtë tanë më të mirë, dhe në shumë raste, jo vetëm që na ndihmojnë për të kaluar momente të vështira në jetën tonë, por janë aty duke na u gjetur pranë, pa pritur asnjë gjë në këmbim. Më poshtë do t’ju paraqesim disa nga fotot më mbresëlënëse të kafshëve, të cilat janë fotografuar gjatë vitit që lamë pas. Në disa raste bëhet fjalë për momente të veçanta, ku këto kafshë janë fotografuar, në të tjera, janë tiparet e tyre ato që bëjnë përshtypje, e ndoshta janë të tilla për shkak të mutacioneve gjenetike. Por në fund të fundit, ç’rëndësi ka kjo? Klikoni në galeri për tu njohur me bukuritë e “frikshmëritë” e kafshëve gjatë vitit 2014. /a.s/noa.al
j57zio.png

vk80.png

23wwk1i.png

2hs4306.png

dm8bc3.png
 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

2ii9zc0.png

157djxj.png

2gsias5.png

11blytj.png

jhet76.png
 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

25oyszs.png

2n850ki.png

dh9wg7.png

15n7yjb.png

28hhqfb.png
 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

2ujo7i8.png

jkggwh.png

akb9fp.png

vxdgdh.png
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Aaaa sa bukur macja me buzeqeshjen e majmunit :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Kete e duaaa :))

2hs4306.png
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Ty te jap 1 kanil deti qe te djege sa here ta prekesh :p
 
Top