Kah po shkon njerëzimi?

ricky_ch

******
Për të satën herë është dëshmuarë se njeriu është
një mut i madh: në vend se të ndërmarrë diçka
për të shpëtuarë njeriun, ai filmon ngjarjen....

 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Me then te drejten ne kte video me vjen keq per ariun.
Ai "njeri"se as kafsh nuk i them dot,cdo qe ngacmon ariun e gjor.
Njerez te semure qe nuk kane cte bejne e ngacmojne kafshet e gjora.
Sa per temen njeriu ne te tilla ngjarjesh keshtu esht,ben sehir dhe nuk vepron.
Por,kur i bie ne koke te vet atehere e kupton sesa keq esht.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Njeriu po shkon drejt vetshkaterrimit....fundi i botes nuk i bie kembanave qe te kuptohet!
 

Zana1

Braveheart
Varet... nje pale po shkojne ne rrugen e duhur e me syte ne balle, ndersa pala e tjeter po vete per lesh , pas budalleqeve te tilla.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qeni u mundojke i shkreti me i ndihmu
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Drejte persosjes.
 
Top