Kalaja Peqinit

Зngjεll

___________
Titulli: Kalaja Peqinit

Ne shekullin e XV dhe eshte 12 metra e larte
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kalaja Peqinit

kapeqini vajza te bukura ket e dija po qe te kishte kala se dija msova dicka te re e adhuroj forumin
 
Top