Kalaja Peqinit

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Kurr eshte ndertuar kalaja Peqinit?
Cfare lartesie ka?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Kalaja Peqinit

Ne shekullin e XV dhe eshte 12 metra e larte
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Kalaja Peqinit

kapeqini vajza te bukura ket e dija po qe te kishte kala se dija msova dicka te re e adhuroj forumin
 
Top