Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Me gjithe krimeve qe ndodhen ne territorin e gadishullit europian nuk mund te mohojme faktin qe parandaluan perhapjen e arabe ne Europe
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Megjithate sot po perhapen arabet ne europe, nuk e di sa jeni ne rrjedha.
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Megjithate sot po perhapen arabet ne europe, nuk e di sa jeni ne rrjedha.

heheheh e zem se po! perhapen individet ne boten demokratike,,,por europa esht e europjanve,,,dhe do te ndahet ne mynyre te barabart mes tyre,,arabet duhet te behen europjan per te fituar kto te drejta ne kte kontinent,,,dmth duhet te integrohen,,a e kupton c´far do te thot?? duhet te pajtohet me te gjitha kto ligje qe europjanet bejn,,e per me teper,,duhet te rrin edhe shum urt ata qe nuk pajtohen me kto ligje,,,

pastaj nuk esht se arabet apo feja perhapet me nje mynyr triumfuesi apo te gjall,,se di si ta quaj,,

sepse ata nuk vin ne europ per te perhapur fen,,,por vin per interes,,vin sepse kan nevoj dhe shohin nje shpres dhe nje te ardhme me te mir ne kte kontinent dhe ne kto lloj bote te lir,,,,kto jan arsyet e verteta,,

sa tjet per fetar qe vin nga arabia,,,gjoja arab dhe musliman,, more 70% e tyre,,jan me sifate gabelesh,,me sjellje gabell,,,
nuk e mbajn fjalen as nje or,,,i kan nga 3-4 dashnore me secilen nga nje ose dy femije,,,se i mban shteti,,kshtu e perhapin fen hahahahah ncncncn e more lover,,a ke qen kurr jasht trojeve shqiptare????
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kalorësit e tempullit(kryqezata)

Per t'me cituar ne menyre te logjikshme, duhesh t'lajmrohesh n'shallter niher, edhe me qu gisht Ilir. Tung e ki, se po t'shti nlist tbllokave.
 
Top