“Kam mbajtur vathë që kushtojnë sa një shtëpi”, moderatorja shqiptare flet hapur

“Kam mbajtur vathë që kushtojnë sa një shtëpi”, moderatorja shqiptare flet hapurFjodora Fjora ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u fol rreth rëndësisë së diamanteve dhe “botox-it” për vajzat në ditët e sotme.


Si një prej gazetareve më “chic” të ekraneve shqiptare, Fjodora pranoi se diamantet dhe gurët e çmuar nuk duhet të mungojnë në sirtarin e bizhuterive të asnjë gruaje, edhe pse, sipas saj, kujdesi estetik është po aq i nevojshëm.
Moderatorja i mëshoi fort faktit që bizhuteritë i japin peshë dhe prezencë personit që i mban, sidomos kur bëhet fjalë për evente të rëndësishëm.

“Unë kam mbajtur një palë vathë që ishin sa një shtëpi… I prekja herë pas here aty në çantë se thoja ‘t’i prek njëherë a janë aty”, tregoi ndër të tjera ajo.


Screenshot_8-3.jpg

Screenshot_7-4.jpg

Screenshot_6-5.jpg
 

Attachments

 • Screenshot_8-3.jpg
  Screenshot_8-3.jpg
  44.8 KB · Shikime: 0
 • Screenshot_7-4.jpg
  Screenshot_7-4.jpg
  70.9 KB · Shikime: 0
 • Screenshot_6-5.jpg
  Screenshot_6-5.jpg
  56 KB · Shikime: 0
 • Screenshot_8-3.jpg
  Screenshot_8-3.jpg
  44.8 KB · Shikime: 0
 • Screenshot_7-4.jpg
  Screenshot_7-4.jpg
  70.9 KB · Shikime: 0
 • Screenshot_6-5.jpg
  Screenshot_6-5.jpg
  56 KB · Shikime: 0
Absolutisht fare.Ka lidhje me vlerat qe u japim gjerave .
Ajo cka me sjellin mua vathet,qofte hijeshi,qofte kenaqsi.Biles e bera ate gabim sepse sduhet ti kaloj me teper se 1000 leke te reja te pakten per mua qe si perdor.(dhe keto per ndonje rast)
Çfarëdo kënaqësie të sjellin,çfarëdo vlerw të kenë kur mendon tja japësh motrës nuk i mendon shumë?
 
Çfarëdo kënaqësie të sjellin,çfarëdo vlerw të kenë kur mendon tja japësh motrës nuk i mendon shumë?
Ishte ne lidhje me personin tim puna e vleres.Ne lidhje me motren ska kurrsesi nevoje per tu menduar per asnje lloj vlere(e bera si bicim shakaje ,per tu duk pak cingune?)plus qe te pakten une nese e blej dicka dhe sme pelqen e dhuroj shume kollaj dhe me kenaqsi.
 
Ishte ne lidhje me personin tim puna e vleres.Ne lidhje me motren ska kurrsesi nevoje per tu menduar per asnje lloj vlere(e bera si bicim shakaje ,per tu duk pak cingune?)plus qe te pakten une nese e blej dicka dhe sme pelqen e dhuroj shume kollaj dhe me kenaqsi.
Ore je ti ajo që mendoj un që je apo sje lol
 
Edhe e hedhjes në kosh kur të afërme su pëlqen e askush tjetër se meriton ?
Po gojen per cfare e kemi ne.A smund ti pyesim dot,te pelqejne a jo?Do i mbash a do i shash?Apo tja jap ndonje shoqeje.Elemino idene e hedhjes ne kosh.Ka plot qe mund te gezohet edhe me nje pale corape .
 
Po gojen per cfare e kemi ne.A smund ti pyesim dot,te pelqejne a jo?Do i mbash a do i shash?Apo tja jap ndonje shoqeje.Elemino idene e hedhjes ne kosh.Ka plot qe mund te gezohet edhe me nje pale corape .
Ka plot që mund gëzohen patjetër,por se meritojnë.
 
Ka plot që mund gëzohen patjetër,por se meritojnë.
Eshte tjeter gje merita.
Kudo ne ditet e sotme ka humb humanizmi dhe ndoshta shume shume veta smeritojne asgje.Por secili ben paqe nga veprimet e veta ne fund te dites jo nga te tjeret.
 
Eshte tjeter gje merita.
Kudo ne ditet e sotme ka humb humanizmi dhe ndoshta shume shume veta smeritojne asgje.Por secili ben paqe nga veprimet e veta ne fund te dites jo nga te tjeret.
Maturia qenka,e gjuajn me gurë ja kthen me bukë❤
 
Top