Kam mesuar se...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E rroku lemza Qukun, hini Online lol se e permende
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
18 vjet un naten 😮😮😮

Po tkisha jetu jashte Quk, kisha punu naten shumicen e kohes, me tndegjume e kam qe paguhet me shume. Une jam mesu, se kam punu perafersisht 10 vjet naten, 6 vjet rreshte, 4 kohe pas kohe.
Tash se di a ja vlen ku je ti :D
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Po tkisha jetu jashte Quk, kisha punu naten shumicen e kohes, me tndegjume e kam qe paguhet me shume. Une jam mesu, se kam punu perafersisht 10 vjet naten, 6 vjet rreshte, 4 kohe pas kohe.
Tash se di a ja vlen ku je ti :D
Po normalisht qe paguhet ma shum po cdo gja me moshe u plakme 😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Lakmi me tmarr vlla. Une e kisha ne plan nje umre me nenen por nuk u be.
Edhe un kam dasht kyt vit me qu nanen por na prishi punë pandemia uroj te rregullohet sa ma shpejt kjo gjendje
 

SpaceGirl

Antisocial 💝
Kam mesuar se mezi po pres te zhbllokohet kjo situat sepse kam nevoj per sfida te reja.
Kshu po me merret fryma. Nese ska zhvillim, me mir me vrit.
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Mesova te buzeqesh dhe te shpresoj perpara cdo dhimbje
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Se.... mjafton shume pak per te kuptuar nivelin e intelegjinces se gjithkujt.....te yni cedojme
 
Kam mesuar se pothuajse asgje nuk eshte ashtu siç duket...mund te jete edhe shume me mire se sa duket😁
 
Top