Kam mesuar se...

Marla

S∩IɹIS
qe:

Nuk kam asnje problem me njerezit qe s'jane as mish, as peshk.
Me shqeteson vetem fakti se nuk di me çfare vere t'i shoqeroj 1f609.png
 
Kam mesuar se nese harron kapuçin ne shtepi fillon e te dhemb koka nga ftohti
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
qe:

Nuk kam asnje problem me njerezit qe s'jane as mish, as peshk.
Me shqeteson vetem fakti se nuk di me çfare vere t'i shoqeroj 1f609.png
mishin me te kuqen,dhe peshkun me te bardhen,e u mbyll ai muhabet hahahahahahahaha.
 

Desa

Felix - Culpa
.... është ok nëse nuk mëson gjë ....
 

Marla

S∩IɹIS
151889505_1747923862038370_2707773959207728695_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
....po s'qe prish, mos u mundo ta ndrreqësh.
 
Top