Kam nevoje për këshillë në lidhje me një dyqan online për makina qepje dhe hekurosje

rolandi

Antarë i ri
Përshëndetje,

Do ta vlerësoja shumë një këshillë nga persona që merren me industrinë qepëse në Shqipëri ose Kosovë.
Do më ndihmonin edhe kontributet nga ata që e praktikojnë qepjen si një hobi.

Me pak fjalë, ne jemi duke zhvilluar një dyqan të veçantë në internet për pajisje qepje dhe hekurosje (me dërgesa falas për në Shqipëri/Kosovë, nëse ju intereson). Dyqani "fillon" këtu: | Armator | Makina Qep.

Në thelb, ajo që dua të di është:
1. A jeni në gjendje të kuptoni përshkrimet e produkteve në seksionet e mëtejshme të dyqanit dhe a ju bezdis fakti se ata janë në gjuhën angleze dhe jo shqipe?
2. A ka produkte të tjera që do të donit të shihnit në një dyqan si ky?

Ky informacion do të më ndihmonte shumë. Ju lutem për një përgjigje. Faleminderit paraprakisht :)

Rolandi
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kam nevoje për këshillë në lidhje me një dyqan online për makina qepje dhe h

Prsh rolandi, I hudha nje sy shpejt e shpejt faqes tende ... Se Pari Urime dhe te uroj biznes te mbare .. Gjithsesi do te keshilloja Meqe faqja kryesore pra kategorite I ke ne gjuhen shqipe per te Miren e zgjerimit te biznesit tend ne te ardhmen ( pra te jesh internacional ) shtoji edhe ne English ... E njenta gje edhe me produktet qe I ke Vetem ne english /shtoju edhe Shqip . Perndryshe permbatja nuk eshte e qarte , e nis ne Shqip kur hap produktet jane Vetem ne english dhe e kunderta .

Ndersa ne lidhje me produktet , kur te kem kohe do I shikoj me vemendje .. Nese ka ndonje gje per te shtuar Apo Jo .

Ps.. Nese te duhet ndihme me anglishten , mos hezito te me kontaktosh .
 

Aver

VIP
Titulli: Kam nevoje për këshillë në lidhje me një dyqan online për makina qepje dhe h

E paske mbeshtjellur aq bukur sa te mos verehet qe qellimi kryesor eshte reklama. Nejse, nje lloj aftesie kjo. Te lumte.

Normalisht qe nese do te ishin te gjitha edhe ne shqip do te ishte me e lehte per klientet, perderisa jeni te interesuar per kliente shqiptar.

Psh tezja ime qe merret me rrobaqepesi nga anglishtja di vetem hi dhe bye.
 
Top