Kam qene...Tash nuk jam me

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
T'ja boj perhajr me nje loje edhe une :p

Kam qene pa mjekerr deri pas perfundimit te shkolles se mesme, tash nuk jam me

Kam qene tip qe bej shume pas shoqerise, tash nuk jam me

Kam qene si femije sherr, tash nuk jam me si i rritur

Kam qene person qe ka patur nerva shume t'ja sqaroje dikujt nje te vertet, tash nuk jam me, i zgjedhi njerezit e interesuar tamam.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kam qene nje njeri qe dhe derrin mundohesha ta beja te kuptoje pak shume konceptet e nje dickaje te caktuara zeme shembull,kur mendoja qe ky njeri duhet te ndryshoj ca gjera per mire,ti shikoje opsionet e jetes me gjere,me large me me ngjyra.
Tashme kam mesuar te distancohem dhe mos te hargjoj sikur dhe nje fjale,aty ku s`ka pigment predisponimi per te ndryshuar apo kuptuar.
Gjithashtu me vinte keq kur dikush nga mundesia apo deshira nuk e conte veten ne nje nivel tjeter neurotik mendimi,tashme mendoj qe s`ka pse te vij keq,c`do kush merr ate qe mbjell ne shume drejtime.
 

Hope

◕‿◕
Kam qene trime, nuk jam me
Kam qene shume e vendosur per te ardhmen time, nuk jam me
Kam dashur perhere te kem femije, nuk dua me
Kam qene tip i hapur dhe miqesor, tani jam mbyllur e jam shume me selektive
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kam qene trime, nuk jam me
Kam qene shume e vendosur per te ardhmen time, nuk jam me
Kam dashur perhere te kem femije, nuk dua me
Kam qene tip i hapur dhe miqesor, tani jam mbyllur e jam shume me selektive
Pse nuk don femij moj?‍♀️?‍♀️

Ps..kam qene pesimiste .tani jam optimiste.
Kam qen temperamente me nuk jam?
Jam detaiste dhe nuk ndryshova kurr??‍♀️
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Mi
Arsyjet mund te jene te shumta e zakonisht s'eshte mire te pyesesh nje femer pse nuk do femije e sidomos ne menyre publike :)
mir te pys kur jemi bashk me iliazin?ama dashuria per femi nuk ben mu zbeh kurr..

un mbase i du shumm dhe me erdhi icik jo mir kur the nuk i dua me?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hahaa

Nese divorcohen dhe keta te dy une nuk besoj me tek dashuria deri ne vdekje :p lool

Moti jemi divorcu, lirisht deklarohu se nuk beson :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hape ti, mos te teproj une me tema. Une sjam pjese e atij diskutimi, sepse ska dashuri tperjetshme ketu :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam me leje covidi deri te djelen skam shans te kem laptop ne dore :)

Po me telefon smund te hapesh teme te re ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Lauri

Anunnak
Prit mos e humb besimin..kemi ciftin
@Lauri dhe @Hera ?
Asgje nuk eshte e perjetshme. Koha e ka vertetuar kete gjithmone.
Kronus = koha, me qetesine tije eshte i pamshirshem dhe i vendosur per te bere te tijen. ;)
Cupid = dashuria, edhe se mundohet ti shmaget keti vendimi te shemtuar, nuk ja arrine dot ta perballoje forcen dhe vendosmerine e kohes qe t'i shkurtoje krahet dashurise e te mos fluturoje me si me pare :)

download (2).jpeg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tema thot qa ke qen apo
Ke qen ...vogel
Je bo e madhe? ??

E ka nxan ramazani :p

Kam qene tifoz i cmendur i real madridit, per pak gjera grindesha me miq lol, tash nuk jam me ashtu, chill !
 

AnaVie

Invisible
Kam qen e jam si cun haram tani sikur .....po sikur jam zbut cik .
Nuk kam qen kurre xheloze po tani akoma me shum vazhdoj mos jem
ne realitet ama ktu cuditerisht jam po territoriale ama .:p

kaq per momentin . ?
 
Top