Kam qene...Tash nuk jam me

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Bebw

Antarë i Respektuar
Po e nis qe nga femijeria
Kam qen shume e heshtur tani sikur me ka ardhur cik goja ?
Kam qen teper e drejt ,tani i kam mesuar dhe une nja dy ,tre hile
Kam qen femije i rritur me disiplin, tani jam teper ledhatare dhe e dashur(dicka qe me ka munguar )
Kam qen e ndrojtur , tani jam me shume ??(se bej shaka ? nejse faqa na skuqet ende ?)
Kam qen vashez , tani kam vashez ?

Eh sa gjera kam qen dhe nuk jam m thuaj , por qe rruga e jetes paska kthesa dhe kthesat pavarsisht bazes e ndryshojn disi njeriun....E rendsishmja dhe kryesorja eshte qe te dim ti paraprijm kthesat dhe te mos perplasemi ...ndryshe te mbijetojme .Ajo cfare kemi qen me perpara do jet gjithmone piknisja e asaj cfare jemi tani keshtu qe Cheers ? per gabimet e reja dhe mesimet e radhes .
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Ne fakt un sic kam qen, po ashtu kam mbetur... femije qe kurre sdo te rritet.

Cfare ka ndryshuar?
.Me tolerante ne te gjitha drejtimet. Me keni pa te zihem mo per ceshtje fetare? O po te gjith ne nje grop do perfundojme...
.Me e ndjeshme... me mjafton shum pak qe te emocionohem dhe te derdh lot. Dikur turperoshesha por sot sdu me ja dit.

Pertej kto, po pata nevoj te ndryshoj do ta boj.
Por mpelqen vetja dhe ky po qe eshte goxha problem ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam qene me floke te gjate deri ne gjysme te shpines, tash jam tullac, and im proud lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kam qene shum llafazane,tani jam me e heshtur.
Kam qene me e dobet,tani jam shendoshur ca.
Kam qen shum e ndjeshme qaja per hicgje,tani jo me.
Kam qen si cun haram me flok te shkurtra,tani kam marr pamjen e nje gruaje.
Kam qen shum e dashur e rrespektueshme, por tani jo me.
Kam qen besnike e sinqerte dhe me zemer te paster,por tani jo me.
Kam qen femij ne shpirt dhe mendova se nuk do ndryshoja,por ja qe njerezit ndryshojn:):).
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Kam qene nevrik si fmi tash sjam me
Kam qene gjithmone i qeshur tash sjam ma
Kam qene i preferumi i gocave brezit tim tash sjam ma
 

AnaVie

Undisputed woman
Kam qen shume sensible ndaj personave qe doja tani i kam ven limite cdo gjeje si real dhe virtual .
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Dikur besoja te njerzit
Dikur besoja se e verteta kishte vlere
Dikur besoja se duke ber mire, bota do bohej cik me e embel
Dikur kisha dhe besim ne vetvete; sot?!

Mah...
Jetoj shumicen e kohes mcefur ne trurin tim.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tek e djeshmja nuk eshte me,as une jo,pra jemi une dhe e sotshmja. :))
 
Top