Kam qene...Tash nuk jam me

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Di qe sa me shume kalon koha,aq me shume behem e durueshme dhe e qete me te.
Dhe mbi te gjitha,mundohem te shijoj pafund natyren , sidomos rrezet e diellit e qiellin e kalter.
 
Di qe sa me shume kalon koha,aq me shume behem e durueshme dhe e qete me te.
Dhe mbi te gjitha,mundohem te shijoj pafund natyren , sidomos rrezet e diellit e qiellin e kalter.
Keshtu ke qene gjithmone ti?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Kam qen ashtu jam keshtu
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kam qene engjell , tani edhe djalli me bo ignore
Kam qene e urte , tani edhe ne gjume bej zhurme
Kam qene dhe vazhdoj jam shpirt, zemer, drite , princesha mamit dhe babit!
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Kam qene nevrike, s'jam me dhe aq.
Kam qene shume e prere, tani bej ca kompromise.
Kam qene me e terhequr, tani jo me.
Etj etj
 
Top