Kam qene...Tash nuk jam me

Delirium

No description ...
S’e kapa këtë ?

As këtë ?

Ndihmë!!! Ka përkthyes vërdallë? ??
Dmth e njejta gje ?
Qyl eshte kur perfiton dicka pa lodhje , pa djerse , pa bere asgje , qylaxhi dmth ?
 

Endrra

VIP
V.I.P
S’e kapa këtë ?

As këtë ?

Ndihmë!!! Ka përkthyes vërdallë? ??
1. Kur skupton per se behet fjale .. ngaterron termat psh .. i thohet gomarit ush.. jo ush po gomar .. eshte me teper Ironie.
2. Do thote kur me tendence do cdo gje for fre pa dhen kompensim ne shkembim.
 

Delirium

No description ...
Pa he! Njëri më tha ush e tjetri qyle ??
Faleminderit @Endrra ? ta kam borxh një
Nuk te thash ush ty , kur thu dicka ne shqip edhe rrotullohesh perseri te thussh te njejten nje , ne themi jo ush po gomar , dmth e njejta gje , nuk te thash ty gomar , mos na prish nervat tani !
 

Desa

Felix - Culpa
Nuk te thash ush ty , kur thu dicka ne shqip edhe rrotullohesh perseri te thussh te njejten nje , ne themi jo ush po gomar , dmth e njejta gje , nuk te thash ty gomar , mos na prish nervat tani !
Un do mësoj shqipen, ti shakatë ?
Po ta merja se më the ush, të vija deri atje zbathur e ta tregoja qefin ??
 

Delirium

No description ...
Un do mësoj shqipen, ti shakatë ?
Po ta merja se më the ush, të vija deri atje zbathur e ta tregoja qefin ??
Sdu ti mesoj shakate , mso ti Shqipen e flasim letrarçe, ktu sta mban me ardh ?
 

Desa

Felix - Culpa
Sdu ti mesoj shakate , mso ti Shqipen e flasim letrarçe, ktu sta mban me ardh ?
E lash pra pasi nuk do ti mësosh. Për besë mae gjuhës e pata një ?

Sa të më kalojë dembelizmi do filloj ?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Altruist i madh
 

Katil

Antarë i Respektuar
Pse sje me?

Sa per temen:
- skam pasur probleme me gjumin, tani e kam lemsh
Jeta...interesaxhinj kudo,njërz të pa besë.Kam marë leksione herë pas here deri sa u kullova.
 

Hope

◕‿◕
Jeta...interesaxhinj kudo,njërz të pa besë.Kam marë leksione herë pas here deri sa u kullova.
Gjithsesi nje njeri altruist nuk e humb kur kete vecanti, e me njerzit qe vlejne mund ta vesh ne dukje....
Kjo bote sle vend per altruizem ne cdo cep....
 

Katil

Antarë i Respektuar
..
Gjithsesi nje njeri altruist nuk e humb kur kete vecanti, e me njerzit qe vlejne mund ta vesh ne dukje....
Kjo bote sle vend per altruizem ne cdo cep....
Nëse kam qene në 100% të rasteve tani në 10% dhe atë me pikpyetje

Tema: ironik (e kam lenw me pushime:p)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dikur besoja qe do ndryshoj koncepte te tera tek njerzit,dhe zhytesha ne hargjimin e frymes,fjalve per tua bere te ditura shume gjera,qe jo domosdoshmerisht ndoshta ishin te drejta apo te duhura,por une impenjohesha ne teza te tilla.
Tashme,nuk kam piken e nervit,durimit te humb sikur dhe nje minut ne teza te tilla!
Biles kam filluar te mos ndjeje me as keqardhje per ata qe trurin e kane te mbushur me tallazh,biles as ti justifikoj me si dikur.
Shpesh here kjo qasje te vetja s`me pelqen,sepse sjell brenda nesh nje dege egersie.
 
Top