Kampionati boteror 2018

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
France- Kroaci 1-2... dhe me shendet...
Veni skedinen sic Po e them une e beni pushime per qejf..:)
 

Passion

Banned
Jam i bind qe me shume se une s'ka leshuar kush klithma ne te gjithe lagjen time.

E doja fitoren e kroateve,e ndodhi.

Sot zeri i ngjirur. :(
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Mos ki kaq siguri se,do i humbesh te gjitha ato qe ke fitu me kete rezultat qe thua,nese vene skedine :)

Abi’s mos u merakos se me KROACINE qe fitoi dje jam $1.000 plus me fitimin. E po nuk doli finalja sic dua une prap minimumi jam me $ 500 plus per kete boteror gje qe ska bere vaki me pare.... lol keshtu qe $500 per kroacine ne finale dhe done....:)
Thuaj te fitoje kroacia dhe marrim ca money qyl...;)
 

Zana1

Braveheart
2- 1 per Kroacine , te dielen ?
 
Top