Kampionati Botëror 2022

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Argjentinë vs Arabi Saudite 1-0

Nisur nga goli i Messi që u anullua për pozicion jashtë loje… do vi koha që këto arbitrat anësorë do hiqen fare. Tek e fundit, me sistemin var thjesht kukulla janë, mbeten.
Arabia surpriza e botërorit 😀
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une ne botetor jam me Brazilin, ne Europian jam me Hollanden. Kshu kam qene qe femije dhe nuk e ndryshoj dot sado te dua! loolloollool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Temës time 12 i rri sahati le te plase @E**A** nga inati 😁😁
 
Top