• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kampionati Europian i xhudos per femra frymon SHQIP

kitrra 123

plak gjufurrak
Kampionati Europian i xhudos per femra qe u mbajte ne Lisbone te Portugalise frymon SHQIP:yeah:
Krenohem me ju:thank:

Ne Kampionatin Evropian per femra qe u mbajt ne Lisbone te Portugalise, Kosova fitoi gjithsej tri medalje: 2 te arta dhe 1 te argjendet:kapele:

Majlinda Kelmendi - e arte:respekte:
Nora Gjakova - e arte:respekte:
Distria Krasniqi - e argjende:respekte:
Madje Majlinda Kelmendi u ndesh me Distrian Krasniqin në finale ku Majlinda fitoi te arten e Distria te argjenden dhe kjo finale frymoi shqip:respekt:
 
Top