• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kampionia e botes, Romela Begaj, pozitive ne testin e dopingut

Abisi

Staf në FV.AL
FB_IMG_1516136199536.jpg

Faji eshte i Sportistes, i Federates, apo Ministrise se Sporteve?
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Eshte faji i stafit qe nuk perbehet nga profesionaliste por nga bashkeshorti, kusheriri, cupa e halles, komshia etj etj.... ;)
 

Zana1

Braveheart
B*thgrisurit ...... kane gjetur se kujt me ja hudhur. lool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Si nuk doli një sportist apo sportiste shtange pa doping, na është krijuar përshtypja tani që sa here del një fitues albanes,e kam bindje që do dali me doping,nga përshtypja që më është krijuar dhe për Romelën skisha dyshim.
 
Last edited by a moderator:

Katil

Antarë i Respektuar
Lere ate Erkanin,Erkandin si e ka,kur shoh ate më shpejt më vjen ndër mend dopingu se sa sporti i shtangës!
 
Top