Kampionia e botes, Romela Begaj, pozitive ne testin e dopingut

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Eshte faji i stafit qe nuk perbehet nga profesionaliste por nga bashkeshorti, kusheriri, cupa e halles, komshia etj etj.... ;)
 

Zana1

Braveheart
B*thgrisurit ...... kane gjetur se kujt me ja hudhur. lool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Si nuk doli një sportist apo sportiste shtange pa doping, na është krijuar përshtypja tani që sa here del një fitues albanes,e kam bindje që do dali me doping,nga përshtypja që më është krijuar dhe për Romelën skisha dyshim.
 
Last edited by a moderator:

Katil

Antarë i Respektuar
Lere ate Erkanin,Erkandin si e ka,kur shoh ate më shpejt më vjen ndër mend dopingu se sa sporti i shtangës!
 
Top