Kane thene per FEMREN .....

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Kane thene per FEMREN .....

E pyetën një burrë të mençur, një ditë: 'Cfarë është gruaja?'
Buzëqeshi dhe tha:
"Ajo është një pllakë e qelqtë,
transparente dhe shikon brendësinë e saj...
Nëse e prek me butësi, i shtohet shkëlqimi dhe ti shikon në të portretin tënd. Duket sikur ajo fsheh pamjen tëndë, në brendësi të saj me turp.
Nëse e thyen një ditë... vështirë që t'i mbledhësh copat..
Dhe nëse i mbledh dhe i ngjit, shenja mbetet...
dhe çdo herë që kalon dorën tënde mbi shenjë do ta plagosë dorën tënde.
Ajo është gruaja...prandaj mos e thyej atë..
13903381_1731990927040958_4855099998277975807_n.jpg

ehuazuar
 

London

carpe diem
Titulli: Kane thene per FEMREN .....

spo shtoj gja se t kqija jan boll :p :p :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Femra e ndershme asnjeher smund e pranon gabimin qe nuk e ka bër.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Femrës separi i plaket fytyra, pastaj zemra.....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
eshte si qepa, shtresa shtresa. :p :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Gruaja duhet te falenderoje perendine kur e ka burrin me te meta: burri pa te meta eshte spektator i rrezikshem.
Halifaksi
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Plakat:
Gruaja duhet te kete dy burra. Nje te pasur dhe nje te varfer. Te pasurin qemos ta ndieje varferine e dite e te varferin qe mos ta ndieje varferine e nates. :fiu:
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Sikur meshkujt të ishin dashnorë të mrekullueshëm siç flasin, femrat s’do të kishin kohë as të krihen.
Gitri
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Plakat; Udhes se rrehur (rrahur) dhe gruas se krehur mos ju ndaje.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Femra gjithmonë dëshiron të jetë dashnorja e fundit e mashkullit:liber:
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Fut shejtanin ne shishe. :p po te shikosh anen figurative shkon me shprehjen fut ate mikun ke veni... lol lol lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Asgje ne pamjen e jashtme te burrit, nuk e nevrikos gruan me shum sesa mungesa e parave.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Femra e ndershme nuk mund e pranojë gabimin që nuk e ka bër...
 

Zana1

Braveheart
Ajo qe na terheq te femra.... rralle edhe na lidh me te.
 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Sa më e zgjuar të jetë një femër, aq më vështirë e ka të bie në dashuri....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kush nuk flet shume rreth femres,ka filluar ta njohe ate. :)
 

VIP

V.I.P
Ai që ka gruan të bukur , kështjellën në kufi dhe vreshtin në rrugë nuk do t'i mungojnë grindjet kurrë .
| Proverb spanjoll |
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Femrat pelqejne meshkujt e heshtur, per shkak se mendojn se ata degjojn............ // e huazuar :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Qenie me bisht.... e huazuar lol lol lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
një femër lufton derisa nuk mundet më... Nëse ajo kthehet njëher... dhe perseri shkon, atëher shkon për gjithë....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Eshte e embel, eshte e mire, per ta marre e per ta piip .... lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
"Ekzistojnë femra të cilat i ke, e që nuk i ke. Të cilat janë gjithmonë aty, e që nuk janë. Të cilat të shtyjnë, por të shpëtojnë. Për të cilat je i gjallë, por i vdekur. Nga të tillat nuk iket asnjëherë."
Charles Bukowski
 

Bukowski

Gjumash
Femrat jane si ato dyert e kycura qe mezi presin celsin e tyre :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
E tha moj e tha, por kujt ja tha....:)
 
Top