Kane thene per FEMREN .....

MasteR

I'm offline
“Ji një vajzë me mendje inteligjente, një grua me karakter të fortë, dhe një zonjë me klas”.
 

MasteR

I'm offline
“Mos u bëj një femër që ka nevojë për të pasur pranë një mashkull. Bëhu një femër, për të cilën një mashkull ka nevojë ta ketë pranë”.
 

MasteR

I'm offline

MrCool

Old School.
Kane thene qe e ka fut shejtanin ne shishe.. Harruan se ajo eshte shejtani vete :p
 

MasteR

I'm offline
Kane thene qe e ka fut shejtanin ne shishe.. Harruan se ajo eshte shejtani vete :p
Vetem se harroi ti vendoste tapen shishes lok
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sduhet te flasin shume rreth saj,se thjesht i prishin magjine e saj.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ska jete pa femrat:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nderroje kete nick se ngja si adrese Facebooku familjar, i ke parasysh ato "Nexhmije Petrit Braho"
Ene ti "Nevi dhe Titi Athine" :p
Se nderroj e ka burimin nga ~Nefertiti~!
thjesht i kam zevendesuar nje shkronje me vetdije. :p
shnettt, te fala nga titi dhe diti haahhahahahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Se jan te mira dhe te zgjuara.me ni fjal pa ase ne te met:p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nje femer e zgjuar sa nje djale budalla,por me siguri ndonje badalla e ka thene:p
 

Hera

Banned
Burri eshte koka ...femra qafa ....po koka nuk leviz dot po nuk komandoj qafa
 

MasteR

I'm offline
“E kur t'shkojsh larg, më larg se prej blerimi n'blerim
E kur t'shkojsh larg, më larg se prej zemre në zemër
Aq larg sa ta harrosh edhe emrin tënd dhe zërin tim, fshihu prej vetes
Shkurto flokëgjatat, mate me to mendjeshkurtrën tënde dhe mos qaj.
Shko se tmerrshëm po lodrojnë sonte n'mua rrëket e gjakut të ndezur.”

_Azem Shkreli, nga poezia “Në vend të përshëndetjes.”
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
vend i mire per te parku 5 minuta e te flasesh per jehovain.. lol
 
Top