Kanë thënë për mua...

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Këtu mundeni të shprehni, se çfarë keni dëgjuar njerëzit (të afër ose të largët) të kenë thënë për juve.

E filloj e para: kur isha 17 vjeçe, njëri ka dashur të më kërkojë dorën për nuse tek prindërit, një grua e afërt i ka thënë: Moss bir se ajo ka ndejtur tre muaj në çmendurin lool
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po e nisim me mire cka thene keta ketu pwr ne,pastaj dalim jashte porte?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kan than eshte Hacker, ton naten hackirat e sqelet, i msheft o :lol:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po mire e kane?,pse ca ben ti pas 00:00?

Nashta sdokna aq djal i mire, ama mem pa qysh i qeli tegllat e Ajvarit, mahnitesh xD
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Duhet te hapen pv, kshuu zemrat e te tjereve pa te di se ckane fshehur aty per mua :d
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kan thene per mua ta thot nsy sja nin hiq
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po per ty qa kan thane Allahile, se sdi qysh flej pa dite diqka?
Po te them qe ka ngel vetem pa thene dicka pozitive,se te tera i kane thene????
A do mundesh me flet i qete tani??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po te them qe ka ngel vetem pa thene dicka pozitive,se te tera i kane thene????
A do mundesh me flet i qete tani??

Po, tani e heqi kapelen lirisht, dhe ju sherbej me nga nje Marboro :p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po, tani e heqi kapelen lirisht, dhe ju sherbej me nga nje Marboro :p
Ke genjen ti me malboro ,ec o mbaro punen qe ke nis tash e nje jave?? se akoma se kam no masagjin???
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Këtu mundeni të shprehni, se çfarë keni dëgjuar njerëzit (të afër ose të largët) të kenë thënë për juve.

E filloj e para: kur isha 17 vjeçe, njëri ka dashur të më kërkojë dorën për nuse tek prindërit, një grua e afërt i ka thënë: Moss bir se ajo ka ndejtur tre muaj në çmendurin lool
Po ti ne fakt sa ke qendruar?..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ke genjen ti me malboro ,ec o mbaro punen qe ke nis tash e nje jave?? se akoma se kam no masagjin???

Be ready to search me in every person you meet. :lol:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ben te njejten pune me ty,masagjon???
Ama si ka durt ma tbuta se tmijat, tjesh e bindur mos u lodh ?
Une qka preku, kah preku, mjekoj ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top