Kanë thënë për mua...

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Cfare nuk kane thene me thene drejten. Jo me u mburr por vec fjale tmira degjoj ???

fjalet e keqia siduket nuk me kane ardh ne vesh akoma ?
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
(Nuk e di nese mund te vlej por mu kujtu tani)
Shum vite me para kane thene se i kisha than filanes mos te frekuentohej me x-person sepse *ofendime rreth karakterit te tij* ☹
Kam kthy boten permbys kur shkova ne shqiperi sepse ishte loj teper e lig! Kurr skam fol me ate vajze rreth tij dhe kurre skam fol keq per te sepse hyn te njerzit qe kam dash aq shum sa qe i kam nejt larg sepse brenda meje e dija nuk e meritoja nje person aq te embel. Asnje puthje. Maximumi kemi qendruar me ore duar lidhur, te perqafuar, hopa kunder deshires time dhe ore e ore ore ore ore duke folur ne heshtje.
Me vone doli e verteta (ajo donte dike tjeter dhe e kishte sajuar duke menduar se sdo e merrja kurr vesh) por dhe thjesht mendimi qe ai mund te ket besuar dicka te till, me ka vra keq.
E takova rastesisht 6 vite me para por qe me shum komunikim sy ne sy. U larguam perseri.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nje nder me te bukurat dhe nuk tallem por e kane thene vertete,ketu brenda forumit e kam fjalen,eshte qe une merrem me llafe me thashethamaxhinjte e forumit.Mire veten mbase se kontrolloj,po ata te tjeret spo gjej?‍♀️??
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Nje nder me te bukurat dhe nuk tallem por e kane thene vertete,ketu brenda forumit e kam fjalen,eshte qe une merrem me llafe me thashethamaxhinjte e forumit.Mire veten mbase se kontrolloj,po ata te tjeret spo gjej?‍♀️??
E, me siguri me mua të kanë pa afër prandaj lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kane thene per mua shkoi edhe ky, devijoi lool
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Sma do mendja,por gjithsesi i genjen mendja pjellore dhe fantashkencoee
E kshu e, un tani e tutje do pi vetëm Fanta, që mëndjen të kem fantastike ??

P.s mos u mrz për këto fjalë,dhe për mua thuan servile dhe që shkoj çdo natë prej derë në derë :) e Un e vrisja shumë mëndjen përpara por tani jo mo!
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Kan thën për mua......çfarë nuk kan thënë thuaj por who cares ?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Yhyyyy, duhen jave e jave te tera qe te mund te pergjigjem tek kjo tema une, por qe asgje nuk them jo, aty te arkivuara i kam?????
Nxirri pak e te miat??????
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
T’ia filloj? Rri se shumica ikin me vrap po fillova une, kjo eshte arsyeja pse askush nuk vjen te ballafaqohet me mua, e kane humbjen ne xhep, parole solo parole bla bla bla ????
E di vdhai e di???
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
T’ia filloj? Rri se shumica ikin me vrap po fillova une, kjo eshte arsyeja pse askush nuk vjen te ballafaqohet me mua, e kane humbjen ne xhep, parole solo parole bla bla bla ????
Po si, un ballafaqohem, Kurr nuk i iki ballafaqimeve, edhe sikur të më pushkatojn lool
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Ti po ti, ti genjehesh me nje karamele po shyqyr zotit qe te kam qendruar prane ne momente delikate thuaj???
Shpifje, un deri sot asnjë karamele skam hënger ??. Njs që jam drejt për drejt jam, këtë nuk me heq dot, çfarë më mundon në moment të them ??
 
Top