Kanë thënë për mua...

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Atë që ke e ke ??bile bile mi ke rrit dozat e perversllëkut dhe mua ??

? e di, kam ket efekt te robt sepse ndjejn energjine time qe e ka menjen vetem te gjerat e embla ?
Ta lehtesoj shqetesimin nese te them qe kur erdha ne shqiperi me gjuajten me shum femrat se sa meshkujt?! Lol (mund te jet dhe e kunderta por spata i vej re se jam 99,99% te kohes ne boten time)


E do nje kafshat?
Hec merre po ta mbajti ?

20210818_132603.jpg
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Se të qeshur dhe me dashuri ma kan marr për dobsi ,ndaj jo të gjithë meritojn atë Bebw .
Ps: hugs ???
Hehe o surrat a po vjen mgudulis pak aman se na myti serioziteti i teper ne vakt vape te tejskajshme dhe si e tille behet e pa deshirushme gje qe qon ne besdisje ?

E thash mir kokfshesaaa apo hiq ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Se dukesh me i ri
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
...qe jam e urte shume, edhe ne fakt te drejte kan pas :p
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Thate gje ju?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ec me maje tgishtave :v
 

Royals

Anagapesis
Kto qe thone ne pergjithesi shqiptaret
Mendjemadhe nevrike mosperfillse, kur skane ndonje gje me te keqe me thene
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Plot gjera te mira te keqija te verteta intriga shpifje dhe mua sme ze gjumi ne fakt ne darke top shakull dmth.

Por sic thote Ard Durrsaku ju kam lene Allahun :D
 

Lauri

Anunnak
Plot gjera te mira te keqija te verteta intriga shpifje dhe mua sme ze gjumi ne fakt ne darke top shakull dmth.

Por sic thote Ard Durrsaku ju kam lene Allahun :D
Të marrshin pleshtat ?
Ti ske as pleshta lol.. jepu diçka mos i le me duar bosh ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Han qokollada kah tsillet
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
2 si ty nuku ka ne kete dynja :p lol
 
Top