Kanë thënë për mua...

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Kurse mua me kan than te shkruaj qoft dhe nje budallik dhe po e shkruaj budallikun duke tentuar te mos dukem budallaqe ?
Por po qesh ?‍♀️
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
I zoti e merr vesh i fundit?Keni degjuar gje per mua ju??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
gjona te mira gjona te omla..ahhahahaha
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ok mos ma thuaj
qe kjo @Ivy eshte nje bojalleshe,perri po perri. Me ka ca syra naaa sa nje filxhan, po nje trup cte te them. Po vajze e vetme mbi te gjitha jo si kto te tjerat qe jane 7 cupa ne 1 shpi :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Asigjo
Nk ju del koha me fol per mu se sdine nga t'ia nisin?
Qe me marrcin te ligat he :d
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Excited Work GIF by TikTok
Who cares
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Vetem fjale te mira :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
qe jam shpirt i dlire... ?
 
Top